Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem lehet kirúgni a...

Miért nem lehet kirúgni a nem, vagy szelektíven köszönő pénztárosokat?

Figyelt kérdés
Jellemzően 60 fölötti nők, akik válogatnak, vagy senkinek nem köszönnek, még vissza sem, persze nem mind, néhány. A Lidlben, vagy az Aldiban szinte mindig van erre idő, pedig gyorsan kell dolgozniuk.
2022. jan. 21. 07:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs munkaerő
2022. jan. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
78%

Egy időben én is kattogtam ezen, h miért nehéz kinyögni egy jónapotot. De mióta tudom, h nagyjából mennyit keresnek abszolút megértem őket, nekem sem lenne kedvem köszöngetni olyanoknak, akik egy-egy vásárlás alkalmával elköltik a fél havi fizumnak megfelelő összeget és ráadásul nekem kell kiszolgálni ezeket a vevőket.

Hagyni kell őket, kisebb bajuk is nagyobb.

2022. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor nem lenne több pénztáros... 😂🤣😂🤣😂
2022. jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim válasza:
20%
Az ilyen idióta eladókat ill szolgáltatásban dolgozókat szerintem sem kéne alkalmazni.. persze nem találnak helyettük mást, csak ezért tehetik meg... de majd szép lassan úgyis mindenhol önkiszolgáló kassza lesz..
2022. jan. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Így már valamennyire érthető, bár az nem, ha a vásárlás értéke miatt nem köszön, az sima irigység, bár én tegnap pl. 900 Ft-ért vásároltam 2 dolgot, egyik sem luxus kategória, szóval másról lehetett szó.

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2022. jan. 21. 11:19
 26/33 anonim válasza:
100%
Szerintem szimplán csak sok dologra kell egyszerre figyelniük, vagy fáradtak. Igen, örülök, ha köszönnek, de túlélem ha nem. Kirúgni valakit pedig csak azért, mert nem köszön, ha jól végzi a munkáját nem lehet, és nem is kellene.
2022. jan. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
#26 Feltéve ha a munkájának nem része a köszönés a vásárlóknak, itt nem tudom, szabályozzák-e. Ha nincs leírva, maradjon...
2022. jan. 21. 13:44
 28/33 anonim ***** válasza:
86%
Ültél már kasszában? A 10edik ilyen binkó vevő, mint amilyen te lehetsz után már élni sincs kedve az embernek nemhogy köszönni! Amúgymeg nagyon önértékelési zavarban szenvedsz! Hidd el, a kutyát nem érdekli, hogy te naponta mennyi pénzt dobsz ki az ablakon... Vagyis a bolt vezetősége kifejezetten örül neki, de a kasszás nem azzal foglalkozik, hogy te mit veszel és mennyiért!
2022. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
#28 "nekem sem lenne kedvem köszöngetni olyanoknak, akik egy-egy vásárlás alkalmával elköltik a fél havi fizumnak megfelelő összeget" - erre reagáltam. Te nem köszönsz, és még én vagyok bunkó, aki igen? Csak VISSZA kéne legalább köszönni! Én is álltam már a pult másik oldalán. Ha normális vagy a vevőkkel, többnyire ők is normálisak veled. Amikor sorba állok, a többi vevőt is szoktam hallani köszönni, nem tudom, hol találkozol ennyi bunkóval.
2022. jan. 21. 19:09
 30/33 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy ez egy munkahely, tök mindegy mennyiért, de az a munkahelye, viselkedjen normálisan.
2022. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!