Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Végetér szerintetek a melós...

Végetér szerintetek a melós vállalkozóknak a kánaán?

Figyelt kérdés

Itt egy hatalmas válság a nyakunkon, anyagárak az egekben, az átlag ember nem engedhet már meg egy felújítást magának.


Főleg ilyen árakon, amiket elkérnek, kb osztrák árak... és a minőség azért nagyon a béka s.gge alatt van.



2022. máj. 8. 08:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
75%
Soha nem ér véget ez az időszak. Hónapokra be vannak táblázva a jó szakik. Te nem tudod megfizetni de sokan mások meg igen.
2022. máj. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
73%
Sose fogom megerteni akik itt valsagrol irnak ti nem tudjatok ertelmezni a valsag fogalmat? Hol van itt valsag valaki mutassa mar meg nekem... Az atlag ember meg akkor nem fog felujitani ha nem lesz ra penze. Nagy ugy.
2022. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
66%
Az épitőibar örök és elpusztíthatatlan
2022. máj. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
71%

Kértem több helyről egy 4×8 méteres nyitott kocsibeállóra árajánlatott.

Olyan 2,5-3 millió lenne.

Irreális árak vannak.

Ennyiért már kapsz egy használt autót.

2022. máj. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
27%
Irigykedik a töltelékszakos egyetemista
2022. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
92%

4# Sajnos a fa ára elképesztően felment, én is hasonló gondban vagyok.


Én az épitő iparban dolgozom, és úgy gondolom lesz kereslet csökkenés, de a kínálati oldal is csökken, lásd okj kivezetés, szakképzés minősége, úgyhogy összeségében nem várok nagy változást. Szerintem aki kiemelt szaktudással bír a saját területén, jó referenciái vannak, igényes, annak mindig lesz munkája. Nálunk például a munkaerő hiánya a szűk keresztmetszet.

2022. máj. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
52%
Nem lesz csökkenés, max. lassabb ütemű emelkedés, mint eddig. De valójában erre sem igazán számítok.Az alapanyag problémák nem fognak megoldódni egyik pillanatról a másikra, ahogy a kínálat sem fog hirtelen rettentően bővülni
2022. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
97%

"Nálunk például a munkaerő hiánya a szűk keresztmetszet"


Gondolom a te céged sem áll szóba pályakezdőkkel azért.

2019-ben 15-en szakmunkás vizsgáztunk 2 embernek lett munkája. Annyi a fiatal szakmunkás mint a fene, csak lehetőséget nem kap a kutya sem.

Gyere vissza, ha van 1-2 év tapasztalatod dumát mindenki elereszti aztán cseszhetjük....

2022. máj. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
71%
Nemhogy véget ér, hanem még drágábban fognak melózni. Aki meg nem engedheti meg magának, mint mondjuk én, vagy nem újít fel, vagy megcsinálja magának és bizony közben kitanul egy szakmát.
2022. máj. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
66%
de amikor egy pályakezdő kőműves nem képes egy sarokkötést megcsinálni.. vagy egy hegesztő bekapcsolni a hegesztőgépet.. akkor ott azért vannak bajok. Aki tudja azt felveszik.
2022. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!