Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Benne van a munkaszerzodesbe,...

Benne van a munkaszerzodesbe, h parfüm használata kötelező? Nem fura?

Figyelt kérdés

Parfum és izzadasgatlo dezodor hasznalata és ősz haj eseten festes kötelező..

Én amugyis használok mind2ot és nem őszülok de azért meglepett h ez van béke irva.. ráadásul ez nem is 1 olyan munkakör amire azt mondanam h na igen ide érthető h kérik.. sima eladói állás. Sosem láttam még ilyen munkaszerzodest h ezt kotelezoen beleirtak volan. Meg még a bizsut is írták h nem szabad viselni se tetko se piercing. A vicc a dologban h akkor engem felse vehettek volna ugyanis van az orromba:D ti mit szóltok hozzá, nem fura?


2022. jún. 8. 22:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
6os nem szeretnek onmegvalositani felre ertesz itt is van munkaruha és nekem ezzel nincs bajom. Annyi h elvarasok vannak de mire :D ettol függetlenül h magamba mit gondolok és itt leirom a velemenyem attól a munkamat meg rendesen ellatom ahogy kell bár amik mennek itt kitudja meddig.
2022. jún. 9. 07:54
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nettó 170-180."


Köszi a választ. Vicc, hogy ennyiért még elvárások is vannak. Én a helyedben kérdező, folyamatosan keresgélnék mellette jobban fizető állást.

2022. jún. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Most valtottam erre 1 meg borzasztóbb helyrol ahol ugyan elvarasok ilyen téren nem voltak de a belemet is kidolgoztattak meg kevesebbert.

Itt meg igazából nyugis a munkakornyezet csak ami a hatterbe megy nem tul bizalomgerjeszto.

2022. jún. 9. 07:56
 14/25 A kérdező kommentje:
Előző dolgozokat kirigtak pedig jól teljesitettek. Emiatt bennem is benne van h engem is bármikor kirughatnak. Az új üzletvezető aki majd az lesz, egesznap ül a raktarba amit nem lehetne. És ingyen oda adja a cuccot a vasarlonak. Én csak neztem mikor mondja vigye csak ne mondja senkinek.. és ezlesz üzletvezető. Betanitas nincs rendesen ő se tudja mit kell csinálni és ő tanít be engem. Vagyis próbál:D 4 betanitas utan mar full egyedul hagynak majd az uzletbe pedig mikor felvettek nem erről volt szó.. hanem h 1 hónapig tart majd a betanitas és csak utana leszek egyedul. De kicsit fura így h kerdezek valamit és az se tudja aki üzletvezető lesz itt mert ő is most tanul be:D kerdeztem hogy van itt az afas szamla termek vissza vetel erre azt mondja hát ő se tudja majd azt mondjuk itt azt hem lehet.. :D en csak nézek nagyokat:D
2022. jún. 9. 08:08
 15/25 anonim ***** válasza:
94%

"kerdeztem hogy van itt az afas szamla termek vissza vetel erre azt mondja hát ő se tudja majd azt mondjuk itt azt hem lehet.. :D en csak nézek nagyokat:D"


De legalább olcsón megússza a cég a bérezését.. :D

Ne csodálkozz kérdező, kis pénz, kis foci.

És ne aggódjál, az ilyen helyről röpülni fogsz te is hamarosan, jó e megérzésed.

Menekülj!

2022. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
De, furcsa
2022. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%
Szaros nettó 170-ért még mindent IS elvárnak? Én rájuk borítanám az asztalt. Eleve az izzadágsgátló dezodor egészségtelen: eltömíti a pórusokat, tehát nem tud normálisan működni a szervezet hűtése, ráadásul alumíniumsókkal, amiket kapcsolatba hoztak a korai alzheimer kórral...
2022. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
53%
A tetoválás és piercing rengeteg munkánál kizáró ok (persze ha látható helyen van), ebben semmi meglepő nincs. Olyannal még nem találkoztam, hogy szó szerint a dezodor és parfüm kötelező használata szerepelne, de ilyen "igényes megjelenés" és hasonló megfogalmazások minden második álláshirdetéssben vannak, ebbe beletartozhat ez is.
2022. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
56%

"Hát ez elég fura, mert vannak, akik érzékenyek az illatokat, tehát rosszul lesznek a parfümszagtól."


Szerintem sokkal többen vannak, akik arra érzékenyek, ha valaki büdös.

2022. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%

"Szerintem sokkal többen vannak, akik arra érzékenyek, ha valaki büdös."

Azért van különbség aközött, hogy valaki nem használ parfümöt és aközött, hogy büdös.

Rendes higiénia, fürdés mellett nem lesz büdös az ember, ellenben a túltolt parfüm bizony lehet irritáló.

2022. jún. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!