Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Benne van a munkaszerzodesbe,...

Benne van a munkaszerzodesbe, h parfüm használata kötelező? Nem fura?

Figyelt kérdés

Parfum és izzadasgatlo dezodor hasznalata és ősz haj eseten festes kötelező..

Én amugyis használok mind2ot és nem őszülok de azért meglepett h ez van béke irva.. ráadásul ez nem is 1 olyan munkakör amire azt mondanam h na igen ide érthető h kérik.. sima eladói állás. Sosem láttam még ilyen munkaszerzodest h ezt kotelezoen beleirtak volan. Meg még a bizsut is írták h nem szabad viselni se tetko se piercing. A vicc a dologban h akkor engem felse vehettek volna ugyanis van az orromba:D ti mit szóltok hozzá, nem fura?


2022. jún. 8. 22:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%
Tudod ciki amikor egy kollégának meg kell mondani hogy büdös. Tisztább ha ez így le van fektetve. Stiftből is van minden mentes szagtalan parfümből is van kevésbé bántó minőségi. A hajfestés már necces téma de mondjuk eladóként kell az igényes megjelenés.
2022. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
76%
Ez milyen munkahely, munkakör?
2022. jún. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha értenél is valamihez, akkor normális munkád lenne, nem ilyen gyanús hülyeségek. Lehet, hogy keresgélés meg parfüm-szerződés-hiszti hármas helyett inkább tanulni kellene még valamit?
2022. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
89%

"Lehet, hogy keresgélés meg parfüm-szerződés-hiszti hármas helyett inkább tanulni kellene még valamit?"


Kívánom neked, hogy most kelljen munkát keresned.

2022. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Miért szerinted az eladói állás nem rendes munka? :)

Én szeretem csinálni. Csupan meglepett h itt ez az elválás mivel más eladói munkanal nem volt ez

De szerinted ha nem lennénk mi eladói akiket így lenezel kik szolgalnanak ki a boltokban és ki toltene fel az arukat?

Egyébként van érettségim és szakmám is. Igen tanulhattam volna tovább is ahogy mondod de én így döntöttem h nem szeretnék tovább és elég ez nekem és úgy érzem megtalaltam azt a munkakort amit szeretek csinálni, máshol is voltam eladó és ilyen nem volt a szerzodesbe ezért furcsaltam a kikoteseket.

2022. jún. 10. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!