Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy átlagos 22 évesnek mennyi...

Egy átlagos 22 évesnek mennyi megtakarítása / félretett pénze van?

Figyelt kérdés
+/- pár év nem számít. Kiváncsi vagyok átlagban mennyi az összes félretett készpénz, bankszámlapénz, vagy esetleg befektetett pénz.

2022. jún. 9. 11:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Gyakornokoskodom egy cegnel heti 30 orat, ebbol van egy honapban 180 ezer forintom (szja kedvezmeny miatt), a szobat pedig 70-ert adom ki. Igy ennyibol elvagyok boven, igaz nokent joval kevesebbet taplalkozom mint egy atlagos ferfi, szoval erre nem en vagyok az egeszseges referencia.
2022. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
64%
Xd miért pontozzak le ok nélkül azt akinek sok megtakarítása van???Nem mindenki bulizza el a pénzét egyetemi évei alatt, nagyon sokan élmek a szüleiknél 20-21 évesen, már dolgoznak egyetemi mellett,jellemzően valami gyakornoki munkat és direkt a saját lakásra gyűjtenek tudatosan vagy valami másra.
2022. jún. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%
22# Szerintem sok ember van, aki ránéz egy 5-10 milliós megtakarításra és azt mondja, hogy "kamu" vagy pedig irigykedik és rögtön rátolja a piros X-et.
2022. jún. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nekem 25 évesen van 4 million és nagyon sokat dolgoztam és spóroltam ezért, meg albérletet is fizetek.
2022. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!