Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Bölcsészek a McDonalds-ban...

"Bölcsészek a McDonalds-ban dolgoznak" valójában hazugság?

Figyelt kérdés

Én gimis koromban dolgoztam Mekiben, és bárhol jártam Mekiben, jórészt gimis tizenéves diákok vagy egyetem mellett dolgozók és nyugdíjasok meg vendéglátóipari szakközepet végzettek dolgoztak ott.


Ez a legenda pont annyira igaz gondolom mint hogy Coca-Cola val lehet motort olajtalanítani meg a rendőrök a baleseteknél a vért ezzel mossák fel az úttestről. :D



2022. júl. 10. 12:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
80%
7: és szerinted hard skilleket csak az egyetemen lehet tanulni? Segítek: a munka világában ezeket sokkal gyorsabban és hatékonyabban fel lehet szedni. Voltam pl céges CCNA tréningen, meg pár évvel később, mikor elkezdtem az egyetemen, ott is hálózatok kurzuson. Hát ég és föld a kettő. És nem az egyetem javára.
2022. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván. Értsd a viccet!
2022. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
45%
11,ilyet nem állítottam, nem kell butthurtnek lenni csak mert neked más random szakmával sikerült őket összeszedni, attól még az egyetem nem haszontalan.
2022. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bölcsész, meg más diplomám sem és mégis irodában dolgozok, protekció nélkül. Szerencse és kitartás kérdése is. Könnyebb a Mcdonaldsba jelentkezni, mert oda 99%, hogy fel is vesznek rögtön, nem kell hónapokig keresgélni, jelentkezni a munkákra.
2022. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!