Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerdán próbanapra kell...

Szerdán próbanapra kell mennem egy ruházati boltba?Még nincs munkatapasztalatom. 18L

Figyelt kérdés

Izgulok amiatt nehogy hibázzak,bénázzak ott vagy leégessem magam.Próbanapon mire figyel a főnök?Elvarja teljesen hogy egyedül menjen a munka,munkatapasztalat nélkül?

Tudnatok tanácsot adni hogy mire figyeljek oda?

Még nem voltam interjún,csak felhívtak hogy szerdán menjek próbanapra reggel 8ra legyek ott.Fizetést fogok kapni?


2022. aug. 7. 19:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor ha odamegyek a boltba kerdezzem meg hogy hol a papír amit alá kell írnom miszerint itt voltam a boltba?Ha nincs semmilyen papír akkor jobb ha megköszönöm a lehetőséget és eljövök?Mert nagyon nem szeretném hogy megbüntessenek mar az első ,munkahelyemen".
2022. aug. 8. 12:56
 12/14 A kérdező kommentje:
Akkor majd ezt fogom mondani ha penztarhoz állítanak amit te írtál #9es.
2022. aug. 8. 13:03
 13/14 anonim válasza:

Kérdező nekem is kínai boltba csak cipősbe kell mennem próbanapra csütörtökön 8tól 5ig es nekem sem kertek semmi papírt csak amit írsz hogy enni és inni valót kell vinnem.Nekem is az első munkahelyem lenne.Már most izgulok hogy minden rendben legyen.Amit irsz #9es ezt nagyon megjegyzem ha odaállítanak a pénztárhoz.Vajon kapni fogok papírt hogy ott voltam aznap?

Voltam mégvegy helyen kinai boltba de azt nem fogadtam el mert 4 orában lettem volna bejelentve 8 orat kellett volna dolgozni 110ezerert.

2022. aug. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom amúgy milyen világmegváltó dolgokat vártok egy közönséges kínai ruhabolttól... minimálbér, sok munka, és a kínai nem kici kedves... a vevőjelöltek meg főleg nem. Rengeteg cigány is jár ilyen olcsó helyre. Összeba*nak mindent, megpróbálnak lopni, pakolhatsz utánuk meg...
2022. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!