Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 50 perc autókázás nőként a...

50 perc autókázás nőként a munkahelyre meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Lehet ezt egy életen át csinálni?

Félek, hogy emelnek majd a benzin költségen.

Nagyon szeretem a munkahelyemet!

Közelebb egyáltalán nem szeretnénk költözni, mert szeretjük, ahol lakunk. Párom fél úton dolgozik.



2022. szept. 7. 21:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem vészes. Én 80 km-t ingáztam tömegközlekedéssel és autóval, tehát autó, vonat, villamos. Fél óra városon belül, másfél óra a vonaton, és majdnem 1 óra Budapesten belül.

Oda-vissza. Nem mondom, hogy újra csinálnám, de néhány hónapig bírtam, utána elküldtek a cégtől, tehát nem én adtam fel a végén.

2022. szept. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet egy életen át csinálni, mert időben nem vészes az 50 perc. Viszont ha nem támogatják a beutazást avagy nem akkora a fizetés, hogy gond nélkül kifizesd, akkor nem éri meg.


Hogyha jelenlegi munkahelyed problémának éled meg, járj nyitott szemmel, szimpatikus pozícióra add be az önéletrajzod így van esélyed jobb munkahelyet találni.

2022. szept. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2022. szept. 8. 07:30
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Életen at?? Hol van még a nyugdíj. Annyi minden változhat lehet hogy találsz még ennél is jobbat. Ha nem éri meg akkor felesleges ragaszkodni.
2022. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. szept. 8. 09:00
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekel, hogy miért releváns, hogy nő vagy? (nőként kérdezem)
2022. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Azért mert ha közelebb laknék tudnám majd vinni oviba a gyerekeim, de így se vinni, se hozni nem tudom őket, sem a párom, csak a nagyszülők.

Ami persze nem gond, mert ezer örömmel teszik majd.

Meg azért a gyerek felelősség.

A párom is kb. Ugyanennyit dolgozik. Munka után együtt főzünk, takarítunk, majd alszunk

Ha közelebb laknék mire haza már kész lennénk és lenne időnk sétálni, sportolni vagy bármi ilyesmire alvás előtt.

Gyerekekkel meg játszani és foglalkozni kell.

Legalább egyikőnknek jó lenne.

Fél 6-ra érek haza mindennap

2022. szept. 8. 09:42
 18/23 anonim ***** válasza:
Költözz el, ennyi. Vagy ez vagy az.
2022. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

17: ha lesznek gyerekek, simán lehet kompromisszum, hogy hat órában dolgozol... VAgy olyan a munkád, hogy ez lehetetlen?


Nekem nagyon megérte így. Anyagilag persze rosszabb volt, de az, hogy nem kellett idegeskednem, hogy odaérek-e az oviba értük, és volt időm az ovi és a munkahely között bevásárolni, az bőven kárpótolt az anyagi kiesésért.

2022. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Meg a fel 6 is teljesen atlagos, a legtobben valahol 5-7 ora kozott ernek haza reggel 8-9 ora kozotti kezdessel.

Udv. a munka vilagaban.

2022. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!