Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova érdemes váltani?

Hova érdemes váltani?

Figyelt kérdés

Magyartanár vagyok, 2 éve tanítok egy gimiben. Most tartok ott, hogy már nem bírom fizetni az albérletem a nettó 207 ezres fizetésemből, viszont nem tudom, mire lenne érdemes váltani innen.


Vidéki megyeszékhelyen élek, sok lehetőség nincs itt, viszont Budapesten még drágább a lakhatás, ott már szobabérlésre sem futná így...



2022. okt. 26. 21:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A vicc, hogy a 207 ezres fizetes nem szamit rossznak. Nalunk a cegnel a 10%a keres 2 felett.

Nem szamit rossz fizunak es alig lehet megelni belole..ertitek a 2 egyszerre!! Total elszomorit ez..

2022. okt. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11: de, rossz fizunak számít. Az hogy a cégetek nyomorban tart egy csomó embert, nem tudom mire érv.
2022. okt. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Multihoz, irodába, recepcióra... Igazából bárhova.
2022. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kis váltás lehet, ha találsz valami olyan lehetőséget, amivel a meglevő munkád mellett, a szabadidődben tudsz pénzt keresni. Egyrészt ott a korrepetálás, érettségi felkészítés és hasonlók.

Mársrészt magyar szakosként gondolom a nyelvhez elég jól értesz. Ezen a vonalon érdemes lehet elindulni. Pl. marketing szövegírás, weboldal tartalom készítés, közösségi média menedzselés, ha beszélsz idegen nyelvet, akkor fordítás. Ha ezeket a területeket fel tudod futtatni, akkor egy nagyobb karrier váltás is esélyes lehet.


A pedagógiai végzettséget és tapasztalatokat talán el tudod adni a versenyszférában ügyfélkezelési tapasztalatként. A táboroztatást, osztálykirándulásokat, egyéb iskolai rendezvényeket rendezvényszervezési tapasztalatként.


Recepció, ügyfélszolgálat, kereskedelem, SSC területeken lehetnek jó referenciák.


Érdemes elgondolkodni a budapesti munkákon is. Itt sokkal több a nagy cég, amik lényegesen jobb fizetést is kínálnak. Egy sokkal jobban fizető állásból a drágább albérlet is könnyebben kijön.

2022. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amikor pályát választ az ember szempont kéne hogy legyen a anyagi dolog is, hacsak nincsen szerencsés helyzetben. Kár, hogy ezt nem tanítják;)
2022. nov. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!