Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miből van pénzük az embereknek...

Miből van pénzük az embereknek, legtöbb ember hol dolgozik, hogy ilyen jól meg tud élni, ilyen jól fizetnek az állások?

Figyelt kérdés
Két diplomával pedagógus vagyok, 10 éve dolgozok és 240.000 Ft a nettó jövedelmem. Nagyon nehéz kijönni mostanában ebből a pénzből az árak nagyon felmentek, csak bemegyek egy szupermarketbe és alig veszek valamit és 10.000 Ft volt, viszont úgy látom az embereknek van pénze, folyamatosan veszik a termékeket tele vannak a szupermarketek, ugyanúgy költekeznel, mint régen, valahogy úgy látom van pénzük....
2022. nov. 7. 20:58
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem pedagógusként.
2022. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
1. Emberek többsége miket csinál hogy többet kap mint egy pedagógus?
2022. nov. 7. 21:22
 3/51 anonim ***** válasza:
93%
Vilamos vagy ITs mernökkent Budapesten sztem mar 400 netto korul is kezdhetnek szoval így
2022. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
81%

Hát 10 évvel ezelőtt sem volt valami rózsás egy pedagógus fizuja.

Nem tudom anno nem tünt fel neked hogy ilyen fizud lesz, ha annyi munkát, időt stb. forditottál a tanulásra?

Tudom az ember mindig azt szeretné csinálni amit szeret és amire vágyott, de ma ez nehezen jön össze.

2022. nov. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
87%
De egy tapasztalt ács vagy köműves is hazavihet fel misit meg alkalmazottként is.
2022. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
19%

Nekem pl.kevesebb penzem van, de pont hogy most vasarolok , amig nem annyira draga, most "gyujtom be" inkabb mint majd amikor drágább lesz.

Ennél minden csak dragulni fog, kivétel néha neha kapunk egy egy akciot "ajándékba" amit ki kell használni.

Nem akkor kell vásárolni amikor mindenki bepanikol hogy jajj kitort a 3dik világháború, jajj pandemia, jajj nincs utemanyag igy nem hoznak hamarosan arut sem stbstb.

Ezek peldak amik majd megtörténnek.

Elore kell gondolkodni es nem akkor elvenni masok elol az árut es halmozni.

Sztem

2022. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
2 nagyon sok mindent csinalhat.
2022. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
66%

6: " de pont hogy most vasarolok , amig nem annyira draga, most "gyujtom be" inkabb mint majd amikor drágább lesz."


Pld. WC papirt is? :D

2022. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
19%
A fizetesek mindig az elvegzett munka ertekevel egyenesen aranyosak. Igy ki tudod kovetkeztetni, hogy akiket latsz a bevasarlokozpont parkolojaban amint a dugig tomott bevasarlokocsibol pakolnak az X7-es BMW csomagtartojaba altalaban IT teruleten dolgoznak. Masik lehetoseg, hogy sikeres vallalkozok. Nem derul ki, hogy irigysegbol kerdezed -e, de minden heten van fel tucat hasonlo kerdes. A kerdes kiiroja gondolom evek ota ezen rugozik ahelyett, hogy elkezdene vegre igazan hasznos, az emberiseg fejlodeset es fennmaradasat szolgalo munkat vegezni. De nyilvan kenyelmesebb IT-n kivul a martirt jatszani es tuntikezni an TV szekhaz elott, mint elmenni pl fejlesztonek vagy szoftvermernoknek.
2022. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
97%
Pld pedagogusok elmennek sscbe... Nekem 2 tanar ismerősöm is van akik otthagytak a palyat es sscbe kezdtek dolgozni, mar tobb mint 3xosat keresik a tanári beruknek
2022. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!