Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is van úgy, hogy nem érzi...

Más is van úgy, hogy nem érzi tragediának a kevesebb fizut és kijön belőle?

Figyelt kérdés
Tanár vagyok. Januartól 270-et fogok kapni, igazából nem érzem magam szegénynek, de lassan ezt nem lehet kimondani, mert azonnal elküldenek a pcsaba hogy ez szegenységi küszöb alatti nemélet... velem lenne a baj?

2023. jan. 23. 12:49
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
92%
igen
2023. jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
39%
Ha anyunál laksz és anyu etet, akkor ki lehet jönni ennyiből. De próbálj meg egy családot eltartani vagy autót fenntartani.
2023. jan. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Nem anyunál lakom, és nem anyu etet. Van autóm.


Köszi a lenéző kommentet ;)

2023. jan. 23. 13:10
 4/44 anonim ***** válasza:
82%
Igen más is van úgy, ellenkező esetben a piac nyomása kikényszerítené a béremelkedést. A tanárok többsége elfogadja ezt a fizetést. (Elfogadja = nem mond fel)
2023. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
73%

4: Akkor neked a munkádban csak a fizetésed az élvezet?

Nem élvezed az egész munkanapodat nagyon?

2023. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
67%
Ja persze, biztos tanár vagy :D el is hiszem
2023. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Igen, mert olyan hihetetlen, hogy valaki tanár. Nem is létezhet :D
2023. jan. 23. 13:30
 8/44 anonim ***** válasza:
73%

Számomra az hihetetlen hogy akkor ezek szerint te is végigcsináltál hat év egyetemet, szakdogat, portfóliot irtal. Ha azt mondod nem anyucinál laksz, akkor gondolom dolgoztál is mellette, és elég neked hogy ,,kijössz" a fizetésedből. Hát nem tudom, én szeretnék lassan már 30 hoz közel családot is, meg nem elsírni magam az Auchan parkolójában, amikor karácsonykor 25000 Ft ot kell elkölteni pár csokira a családnak.

Albérletben élsz?

2023. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
90%
9: Én nem dolgozom, de amúgy nekem az volt a szempont, hogy élvezzem a munkát, hasznosuljon benne, amit tanultam, abból minél több, érdekes legyen, és nem terveztem családot.
2023. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
16%

Hát manapság nincs sok tanár így egyre nehezebben lehet elhinni, hogy valaki az.


Arról nem is beszélve, hogy kiír egy ilyen kérdést amiből hát nem az jönn át, hogy értené a problémát.


De persze ha te azok a tanárok közé tartozól akik nem csinálnak semmit akkor elhiszem, hogy jó neked ez a pénz.

2023. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!