Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más is van úgy, hogy nem érzi...

Más is van úgy, hogy nem érzi tragediának a kevesebb fizut és kijön belőle?

Figyelt kérdés
Tanár vagyok. Januartól 270-et fogok kapni, igazából nem érzem magam szegénynek, de lassan ezt nem lehet kimondani, mert azonnal elküldenek a pcsaba hogy ez szegenységi küszöb alatti nemélet... velem lenne a baj?

2023. jan. 23. 12:49
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
27%

Egy tanárnak tudnia kéne, hogy miért nem mindegy, hogy a pótlékot vagy fizetést emelnek.


Azt sem ártana észben tartani, hogy nem konkrétan a mostani tanárok jobb megélhetése miatt kell elsődlegesen emelni a fizetést.


Persze ezeket nem kellene leírni egy tanárnak.

2023. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy semmiben nem kapcsolódott a kérdés ahhoz, hogy milyen munkakör. Nehéz felfogni, látom.


Ismét. Megint. Azt kérdeztem, hogy 270es fizut más is mélyszegénysegnek érez-e vagy elfogadható. Ennyi volt a kérdés lényege.

2023. jan. 23. 14:26
 23/44 anonim ***** válasza:
16%
Igen annak.
2023. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
17%

"semmiben nem kapcsolódott a kérdés ahhoz, hogy milyen munkakör"


Ezt könnyen lehetett volna orvosolni.

Nem hazudod oda azt, hogy tanár vagy és egyből sokkal kevesebben kapcsolták volna össze egy adott szakmával a kérdést.


Ugye milyen könnyen megoldható egy-két probléma?

2023. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Nem hazudtam. 🙂


Szerintem is könnyű lenne válaszolni, ha értelmeznéd mi is valojában a kérdés.


Ugye milyen könnyen megoldható egy-két probléma?

2023. jan. 23. 14:32
 26/44 anonim ***** válasza:
28%

Jo, akkor magyarázd már el, hogy mit nem értesz a kiakadason, ha te tanár vagy. Vagy akkor mégis milyen munkakör? Minek irtad oda?


Kevés, még így is ezért a munkáért! Ezért kár volt a fiatal éveket és a potenciált elcseszni. Más, aki diplomát szerez és ennyit tanul a többszörösét keresi pár even belül! Igen, ahhoz képest gáz és kevés. De nem kéne ezt magyarázni szerintem, ha te 'tanar ' vagy.

2023. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen szolgalelkű, igénytelen balek emberek tartják fenn a jelenlegi rendszert..
2023. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
69%
Nem mélyszegénység, de szegénység. A kaján és a lakhatáson, illetve olyan alap dolgokon kívül, mint a tisztálkodás, öltözködés, semmi másra nem lehet igényed, mert nem futja rá. Se nyaralás, se egy koncert, se egy komolyabb kirándulás egy kicsit távolabb, mert a benzint már nem tudnád kifizetni. Azt írod, van autód, de ha a gondolom ezeréves tragacs kidől alólad, vége is, nem lesz másik. Meg valószínűleg fél tank benzint se autózol el havonta, mert ebből a fizuból konkrétan nem futja többre. Szóval igen, ez szegénység, éppenhogy vegetálni tudsz. Akár tanár vagy, akár nem.
2023. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
#9 Szuper szavak, szeretem az ilyen velemenyt, hozzaallast es azt, ami mogotte van.
2023. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
39%

Asszem akkor elég alacsonyan tartod a szintet, ha 270 el meg vagy elégedve.


Vagy a világ végén egy eldugott faluban laksz ahhol ki tudod fizetni a lakbéredet, vagy van egy férjed/feleséged akinek ugyan úgy ott a fizetése.

2023. jan. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!