Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 34 éves nő vagyok. A 15 éves...

34 éves nő vagyok. A 15 éves lányomnak szeretnék munkát keresni a nyárra.?

Figyelt kérdés
A lányom már megpróbálta kiírni viszont az oldal az életkora miatt letiltotta. A leányzó 15 éves és a debreceni fórumban szeretne munkát vállalni a nyári szünetben. A lákasomhoz közel van a fórum így én sem bánnám ha ott kezdene. Ennyi idősen vajon felvennék valamelyik üzletbe szülői beleegyezéssel?

2023. febr. 24. 14:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, egyenesen az Iskolaszövetkezetnél kérdezzétek meg. Ami lehetőség még az a félhivatalos, vagy "feketemunka", sokan dolgoznak diákként lángosozóban, büfében, fagyizóban a Balatonnál, sokan közülük feketén, azért azt nem annyira javasolnám. Nem is igen engednéd el olyan messzire még. Amit meg tudsz még helyben kérdezni, hogy ha van butikos, stb. ismerősöd, hogy náluk dolgozhat-e kisegítőként mondjuk 4-6 órában naponta. Diákszövetkezetnél mindenféle egyéb munkák is szoktak még lenni, Teszkó, Penny, Lidl kasszás, árufeltöltő, kérdőívezés, hostess (termékmintát kínál Teszkóban vagy plázában), ilyesmik. Teszkós árufeltöltőként sok rossz tapasztalatot olvasni, a fiatal lányokat gyakran molesztálják a bazi nagy raktárban a férfi raktárosok, főleg éjszakai műszakra nem ajánlanám egy 15 éves lánynak.

Szóval csak okosan, óvatosan. Egyéb (nem diákszövetkezetes) netes hirdetésekre is csak körültekintően jelentkezzetek, sok a diákmunkát kínáló sötét szándékú ember!

2023. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

11

Tesco nem alkalmaz 15 éveseket. Ha csak abszolut nincs más akkor diákot sem szeretnek 18 év alatt.

Éjszakai műszakra meg senkit 18 év alatt, szóval lehet érdemes lenne a szomszéd baránőjének ismerősétől hallott hülyeségeket fenntartásokkal kezelni...

2023. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
32%
#12 Fórumon olvastam, de annyiban igazad van, hogy lehetséges, hogy 18 éves volt a diákmunkás, aki elmesélte a SAJÁT negatív tapasztalatait. De ez semmin nem változtat, teljesen mindegy, hogy hány éves a lány, ha molesztálják és nincs lélekjelenléte védekezni, mert nem készítették fel előre hogyan reagáljon és nem megy neki ösztönösen, hogy belekapjon a molesztálója szemébe és elfusson.
2023. febr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
#7es vagyok. A Fórumban a Douglas, aki hivatalosan alkalmaz diákokat iskolaszövetkezeten keresztül. Esetleg a dm-et érdemes megkérdezni, a Spar szerintem nem. Kb ez a kategória, ami a Fórumban szóba jöhet. Esetleg ha nem kötnéd a Fórumhoz a munkavégzés helyét, akkor több lehetősége lenne, de csakis iskolaszövetkezeten keresztül.
2023. febr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
Mikor tölti be a 16-ot leányod?
2023. febr. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

13

Értem. Tehát miután egy teljesen ellenőrizhetetlen forráson (internetes fórum) azt olvastad egy teljesen ismeretlen vadidegentől, akiről azt sem tudod fiú-e vagy lány, hogy őt a Tescoban molesztálták - abban a Tescoban, amiben minden négyzetcentimétert több kamera néz 0-24 és egy éjszakai műszakban 20-30 ember dolgozik a raktárban - ebből azt szűrted le, hogy ez egy általános tény és gyorsan tényként meg is osztottad, hogy ezt te aztán semmiképp nem ajánlanád...


Szerintem el kellene gondolkozni, hogy jogos-e a kritika amit kaptál...

2023. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
15-ös. Jövő áprilisban tölti a 16. Életévét
2023. febr. 24. 20:16
 18/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sokan ajánlottátok a Douglas-t. Én 1 oldalt találtam ahol kifejezték hogy csak 18. Életévét betöltött alkalmazott dolgozhat. Megtudnátok adni hogy ezt hol találtátok?
2023. febr. 24. 20:21
 19/23 anonim ***** válasza:
87%
McDonald's?
2023. febr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Az mc donalds tudtommal 18 éven aluliakkal nem foglalkozik. És nem szeretne gyors étteremben dolgozni
2023. febr. 24. 21:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!