Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 34 éves nő vagyok. A 15 éves...

34 éves nő vagyok. A 15 éves lányomnak szeretnék munkát keresni a nyárra.?

Figyelt kérdés
A lányom már megpróbálta kiírni viszont az oldal az életkora miatt letiltotta. A leányzó 15 éves és a debreceni fórumban szeretne munkát vállalni a nyári szünetben. A lákasomhoz közel van a fórum így én sem bánnám ha ott kezdene. Ennyi idősen vajon felvennék valamelyik üzletbe szülői beleegyezéssel?

2023. febr. 24. 14:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mindegy, még van sok idő nyárig. Esetleg szétnézhettek bébiszitter pozíciókban is, nem feltétlenül csecsemőkkel, hanem mondjuk óvodás gyerekekkel. Velük foglalkozna a lánykád?
2023. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
32%

"34 éves nő vagyok. A 15 éves lányomnak szeretnék munkát keresni a nyárra?"

Sajnos Lajosbát éppen lesittelték, kicsit várni kell. :D

[link]

2023. febr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
75%

Pedig gyakorlatilag szinte csak a Meki jöhet szóba, bár nálunk oda is 16 év az alsó korhatár (nem 18) és persze szövetkezeteken keresztül.

A cégek többsége 16 éveseket sem szívesen alkalmaz, nemhogy fiatalabbakat. Pénzt pl kapásból nem kezelhet hivatalosan egy kiskorú, tehát a boltok terén sok lehetőségtől elesett. Meg nem azért, de pl egy Douglas az egy nívósabb szaküzlet, komolyan kell(ene) ismerni a termékpalettát, tudni kell ajánlani a vevőnek, ha kérdez stb, ezeket jellemzően nem egy 15 éves tudja ellátni professzionális szinten.

Szerintem egyelőre gondolkodjon a kötelező 50 óra letudásán, szakmai gyakorlaton (ha kell) és ha valami beválik, esetleg érdeklődjön ott. De 16 év alatt szinte semmit se fog találni, ami nem fekete, nem önkéntes vagy iskolai szakmai gyakorlat.

2023. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!