Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A kimagasló írás- és beszédkés...

A kimagasló írás- és beszédkészség szerintetek is hasznavehetetlen tehetség?

Figyelt kérdés
Én kifejezetten jó vagyok ebben,több ember is mondta már nekem egymástól függetlenül,de én nem látom semmi hasznát. Ha valaki jó matematikai készségekkel rendelkezik,az elmehet pl mérnöknek vagy informatikusnak és rengeteg pénzt kereshet. Ha valakinek jó a reflexe, a lábmunkája vagy kimagaslóan erős,strapabíró fizikuma van,az elmehet pl focistának vagy ökölvívónak és szintén sok pénzt kereshet. Nekem fejleszteni sincs kedvem az adottságom,mert úgy is csak gyengén kereső munkákat kapnék vele.

2023. márc. 15. 19:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,köszönöm! Az egyik leghasznosabb válasz,amit itt, a gyakorin láttam! :D
2023. márc. 17. 17:12
 12/13 anonim ***** válasza:
65%

rengeteg helyen kell jól írni, pl marketing

pl tudsz írni egy ütős edm-t. a többségnek elég szarul megy a szövegírás

2023. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért a beszédkészség az sok szakmában elég fontos.Tanár,Sales,Marketing, Színész,Jogász,pszichológus stb....
2023. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!