Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Több fizetést kaptam, mi a...

Több fizetést kaptam, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Munkaviszony megszűnése után több bért kaptam mint amennyit kellett volna.

2023. ápr. 26. 18:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ez volt az első fizetésem. Pár hétig tartott a munkaviszony és közel 30.000-el kaptam többet. Amikor megkapom a bérpapírt akkor fog kiderülni, hogy mi ez. Ha kiderül és benne lesz, hogy nem tévedés akkor hurrá, ha nem derül ki vagyis semmit sem fog írni erről a bérpapír, akkor meg valószínűleg valamit jól elba**tak. Ha valóban elcseszték akkor nyilván visszaküldöm (miután beszéltem a központtal), de ez csak akkor fog kiderülni amikor megkapom a bérpapírt.
2023. ápr. 27. 12:29
 12/15 anonim ***** válasza:
70%
Nyilvan nem voltál szabin az elejen es megvaltottak azt a kb 2napot amit nem vettel ki.
2023. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Várd meg a bérpapírt.

Velem többször is fordult elő, hogy jóval többet kaptam.

Mint kiderült, mind a háromszor én néztem el, és végül a bérpapíron mindig helyesen jelent meg, hogy egyszer a relokációs bónuszt kaptam és több járt mint amire vártam, mert az ország ahonnan költöztem azoknak végül több jár, a másik alkalomnál kiderült, hogy a fizetésemelés novembertől járt december helyett, és márciusban küldtek vagy 110 ezerrel többet, mert utólag pótolták a novemberit, közben én nem is tudtam róla, ezek is mind utólag derültek ki.


Ha a bérpapíron is az az összeg szerepel amire te is vártál és többet utaltak, akkor mindenképp szólj.

Lehet hogy ha ők bocsájtottak el, jár valami végkielégítés, vagy a szabikat küldték el, ezer oka lehet.

Nekem mindig fizetésnél plusz/minusz pár nappal előtte/utána érkezett a bérpapír is.

2023. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Megjött a bérpapír, szabadságmegváltás miatt kaptam többet, meg egyéb plusszok. Köszi a válaszokat!
2023. máj. 4. 12:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2023. máj. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!