Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Foreveres termékekkel foglalko...

Foreveres termékekkel foglalkozik valaki a gyereknevelés mellett?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valaki foglalkozik a gyereknevelés mellett foreveres termékekkel? Sokat olvastam róla hogy megéri sok pénzt lehet vele keresni, ez tényleg igaz?
2023. máj. 2. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Egyik baratnom foglalkozott vele. Neki nem jott be, pedig rengeteg idot es penzt beleolt.
2023. máj. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha te akarsz lenni a következő "ne vedd fel" az ismerőseid névjegyzékèben, akkor hajrá. 🤢🤮
2023. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
87%
Ez piramis játék, nem sokan keresnek vele sok pénzt.
2023. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Három ismerősömet tiltottam mindenhonnan a forever miatt.


A baráti összejövetelekből mindig termékbemutatóval egybekötött előadás lett...


Ha elég nyomulós vagy és jól tudod magad és a termékeket reklámozni, akkor valamennyi összejöhet belőle. Talán nem kerülsz mínuszba.

2023. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

A Karrier a nappalidbol c. otthoni munkakrol szolo konyvben ket interju is van olyanokkal, akik ezzel foglalkoznak (bar nem pont a Forever, de nagyon hasonlo). Ok sikeresek lettek belole, szoval biztos van, akinek bejon, de ok nagyon kitartoan csinaltak. Azt mondtak, 1,5-2 ev minimum, kiveve, ha mondjuk influencer vagy, es van egy nagyobb kovetobazisod, mert azoknak szinte azonnal be is indul ezzel a szeker.


Ha erdekel a tema, erdemes elolvasni, mert hasznos tippek vannak benne arrol, hogy mi a kulonbseg a kulonbozo ilyen telemarketinges cegek kozott, melyikhez kell pl. tobb penzt beruhazni az elejen, melyiknel kevesebbet, melyik ad fix fizetest a jutalek melle, stb.


Erdekes volt reszleteiben megismerni ezt a teruletet. Nekem anyukam foglalkozott egy masikkal, ami kozmetikai termekeket gyart, o nem lett belole gazdag, pedig sokaig csinalta. Nem hozott annyit, hogy kivalthassa vele a munkajat, aholazelott dolgozott, hogy vallaltak minket a tesommal.


En azt latom, hogy szinte barki, aki az ismeretsegi koromben belevagott, annak volt egynagyon lelkes nagyon-hiszek-a-termekekben fazisa, utana egy hullamzo szakasza, amikor meg hinni akart, es ezt mondogatta kifele, de nekem mar nem volt meggyozo, aztan jott a feladas.


Engem nem vonz ez az irany. Meg a konyvben bemutatott social mediara tamaszkodo valtozata sem.

2023. máj. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

@3


Nem létezik olyan piramisjáték, amelyik 45 éven át fennmaradhatna. A Forever LP márpedig idén 45 éves.


A piramisjátékok 1-2 év alatt összeomlanak, a vezetőiket, szervezőiket pedig évekre börtönbe zárják.


Ez a Foreverrel nem történt meg, hisz semmi köze nincs a témához.


Azt azonban tudnod kell, hogy a hitelrontás és rágalmazás bűncselekmény.


Amikor tehát a világ egyik legkorrektebb cégéről azt állítod, hogy piramisjáték, akkor valójában bűncselekményt követsz el...

2023. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!