Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Belföldi kamionozás vagy...

Belföldi kamionozás vagy buszsofőr állás ?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 13 év gyári munka után teljesen ki vagyok égve plusz a főnököm is teljesen ki készít ! Váltani akarok csak sajnos 31 éves fejjel család mellett nem tudok tovább tanulni plusz tanulmányi eredményeim sem nagyon engedik. Munka mellett szeretnék C -s jogsit lerakni és elkezdeni vagy belföldi szállítmányozást vagy buszsofőrnek csapódni. Kérem azok válaszát illetve tanácsát akik ezzel foglalkoznak/tak melyik miért jobb vagy esetleg rossz. Milyen fizetéssel és munkaidővel jár? Esetleg meglenne a jogositványom hogyan tovább ? Nem szeretnék szakmunkásképző hibájába esni h nincs gyakorlat és az ember nem kell sehová. Válaszokat köszönöm előre is !

2023. máj. 3. 16:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%

Ez a beszéd, azért a bennszülött, okádék stílusoddal más céget képviselsz.

Kedves szüleid, és a céged is büszke lehet rád!

2023. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

"ásad"

😂😂 Gratulálok te magasan képzett

2023. máj. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Gábor19... ***** válasza:
65%

4# 9 óránál többet nem vezetünk 1 nap, hosszú forda után meg a másnap szabad. 50km alatti menetrendszerinti járatokra meg nem kell tachográf.

5év alatt 1x kellett csak rókát takarítanom. Az is csak a padló felmosásból állt.

Kérdező, esetleg futár munkát próbáld ki elösször, étel futár, csomagküldő.. ezek se fizetnek rosszul.

2023. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

350-450. Ez nagyon vékony. Példaként a gyári munkás fele ennyit dolgozik havonta és csak kb. 70.000-el kap kevesebbet. A felelőssége = 0.

Sofőrként egyik lábbal a börtönben a másikkal a sírban.

Én már 2 éve kiszálltam a kamionozásból.

2023. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#14


Igen így van.

+a szopás mértéke sem mindegy.

Sofőrként mindig te szívsz. Ha az irodista elcsesz valamit, ha a targoncás balf*sz, a sok hétvégi vezető, rendőri vegzálás.

2023. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nagy trè mindkettő
2023. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
55%
dolgozik naponta 15-19 órát aztán még örül is neki👏
2023. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
55%
jah😂 meg 5 év alatt "csak" 1x kellett más okádását feltakarítani, de jó
2023. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A kis lelked és tested adod el kezdőként meg munkád sem lesz!
2023. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kempingbringas válasza:
En is gyarrol valtottam,most buszozok.De remelem nem sokaig.Elottem irtak,hogy gyarba 0 azaz nulla feleloseg van ehez kepest kicsit kevesebb penzert.Probald ki,de inkabb ez a melo B tervnek jo mig nincs mas.
dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!