Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Férfi miért nem akar karriert...

Férfi miért nem akar karriert még ha "tálcán kínálják" is neki?

Figyelt kérdés

Műszaki cégnél. Kettő éve dolgozott itt, szellemi munkakör, műszaki előkészítés, gyártástámogatás. Nagyon jó agya és érzéke volt a témához, és felajánlottuk hogy kezdje el a vezető utánpótlás programunkat. Azt mondja majd eldönti.


Erre egyszercsak felmondott és nem akartam hinni a szememnek, amikor látom hogy pizzafutárnak állt.


Ezt egyszerűen nem tudom megérteni! Erre a pozícióra amiben volt, általában frissdiplomás mérnököket veszünk fel, mert nekik van annyi szellemi kapacitásuk hogy el tudják látni, persze aztán feljebb lépnek.

És ritkán jó műszaki affinitású érettségizetteket akik el tudják végezni a belső képzést. Egyikük ez a srác volt.


Itt volna jövője, karrierje, de nem! Neki jobb a pizzaszállítás!



2023. máj. 5. 21:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nem szeretne vezető lenni. Mas embernek / cégnek a penzéért másokat hajtani stresszelni. Neki az is elég, hogy megteszi a ra kiosztott feladatokat 8 órában és kész. Mondjuk ha nem csak az anyagi hanem egészségügyi részét nézzük hosszú távon akkor nem biztos, hogy rosszabbul jar.
2023. máj. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%
Egyebkent én egyetem után kapasbol művezető irányban mentem el végzés utan és lepegettem feljebb már közel 6-7 éve mert kell a pénz. De őszintén megmondva, ha összejön amit szeretnék utána végig gondolom mit is fogok csinálni, persze akkorra màr anyagi háttérrel. Mert egyre kevésbé érdekel az, hogy mások ügyes bajos dolgait is en oldjam meg. Egyszeruen egyre kevésbé érdekel.
2023. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 NTBS ***** válasza:
91%
Mert szabadabb.
2023. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: lehettek konfliktusok, amelyekről nem tudsz.

Vannak/lehetnek helyzetek, amikor valakire akkora nyomást helyez a felelősség/akkora felelősséget nyomnak rá (például amiért nem is közvetlenül ő felelős de ha más hibázik, őt veszik elő), hogy nem tud aludni éjszakákat az idegességtől.

2023. máj. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14: számomra ilyen egy szar vezetés
2023. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Mert nem akar vezető lenni.


Én is csoportvezetői pozícióban dolgozom, de soha többet nem vállalnék el ilyet.

2023. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
#9 hányadszor kérdezed ezt?
2023. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

# 9


ezt először, de ez a "add meg a telefonszámát, megkérdezem és leírom ide" TROLL, sok kérdéshez odaírja, írtam neki többször is és megadtam az elérhetőségeket de csak hazudozik, nem kérdezi meg.

2023. máj. 6. 11:08
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érte volna meg neki az extra stressz a lényegesen nagyobb felelősséget. (gondolom olyan fizuemelést sem kapott volna, hogy ez megérje)
2023. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%

Volt munkatársam fiatal, jó eszű gyerek, jó a programozásban mégis felmondott mérnöki pozícióból és pizzafutár lett. Miért?

Változásra volt szüksége, mert nem kiegyensúlyozott az élete, fogyni akart és szeret biciklizni.

2023. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!