Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen irányba keresnétek...

Milyen irányba keresnétek munkát a helyembe?

Figyelt kérdés

Jelenleg napi 8 órában dolgozom mellete tanulok. Nemsokára végzek, mivel lakást szeretnék venni így jól jönne egykis plusz pénz mivel a jelenlegi fizetésem mondhatni nem túl sok (valószínű ez nem is fog változni).

Mivel hétköznap 5ig dolgozom így inkább hétvégi munkák jöhetnének szóba, vagy szívesen tanulnék valami olyat, ami viszonylag rövid idő alatt megvan és valami kis mellékest kereshetnék vele.

Nem milliókat akarok keresni, csak közelebb jutni a céljaimhoz. Mivel 25 év alatti vagyok így az úgymond kevés bruttó fizetéssel is viszonylag jól tudok keresni most még.

Nem tudom melyikek azok az irányok amiben érdemes lenne keresgélni (a jelenlegi munkám előtt alkalmi bejelentéssel dolgoztam előadóként, de pl ott is kellet vállalni hétköznapokat). Ti a helyembe milyen irányba keresnétek? Minden ötletet, tapasztalatot szívesen fogadok! 😊



2023. máj. 6. 09:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
25%

A t a múlt idő jele.


A tt a nagyon múlt. Meg az Audi.


Ő meg nem akar a (nagyon) múltban élni. Audira meg nem fussa.

2023. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
31%
A vendeglätäsban mindig van alkalmi melo, csak eselyes,hogy nem fognak kifizetni, vagy nem a megällappdäs szerint...
2023. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#8 ahogy írtam 5ig dolgozom, a környéken nem nagyon van olyan hely ahol 5 után dolgoznak, esetleg boltok, ahová nem vesz fel olyat aki csak az utolsó pár órába dolgozna. Tesco, Spar folyamat építi le a meglevő dolgozókat is így oda sem fognak felvenni. Így marad a hétvége. Illetve azóta egy ismerősnél beszegitek a könyvelésbe 5-kb8ig
2023. okt. 9. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!