Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú előtt 1 héttel...

Állásinterjú előtt 1 héttel nem vetne rám ez rossz fényt? (Mérnöki terület)

Figyelt kérdés
Lenne egy állásinterjú, aminek az időpontját 9 nappal ezelőtt beszéltük meg. Lehetett választani, hogy online vagy személyesen legyen és abban maradtunk, hogy az első online lesz, aminek viszont az a hátránya, hogy mindenképpen 2 körös interjú lenne, mert kell egy személyes is. Viszont ha a személyeset választottam volna, akkor elég lenne az 1 kör. Mert az első körös online interjú, csak opcionális. Nem lenne az ciki, ha felhívnám a HR-est hogy mégis csak személyesen szeretnék interjúzni? Időközben átgondoltam és rájöttem, hogy minek vegyek részt 2 interjún, ha 1-el is le lehetne rendezni. Egyébként 8 nap múlva, Hétfőn lenne az interjú. Tehát ha 1 héttel az interjú előtt még módosítani szeretnék az gond lenne?

2023. aug. 20. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Találd már ki, hogy mit akarsz...
2023. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván nem vetne jó fényt, de akkora nagy gond sem lehet belőle.

Én személy szerint nem variálnék, csak előny az online kör.

2023. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem probléma.
2023. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb az online elsőre, lehet, hogy azt mondod utána majd, hogy "de jó, hogy ezért nem utaztam el...".
2023. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem akarok rád ijeszteni de egy online-t bizonyos szempontból könnyebb elszúrni mint egy személyest. Elég ha kevésbé rugalmas és laza az interjúztató (esetleg maga is rá van feszülve az online interjú tényére), néhány technikai probléma (kép, hang, sávszélesség - leginkább az ő oldalukon, amit nem tudsz befolyásolni) és előáll egy kínos helyzet amit nem tudsz már úgy megmenteni mint ha személyes lenne.

Egy próbát megér hogy áttetesd, legrosszabb esetben azt mondják nem lehet, de még az is lehet hogy örülni fognak neki, ők is letudják 1 körrel.

2023. aug. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Személyes a legjobb, hát csak meg akarod nézni hol kéne dolgozni. Én online interjút csak a covidos hiszti miatt csináltam ,ahogy lehetett mentem személyesre.
2023. aug. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Két dolog lehetséges. Vagy azt gondolják, hogy nem tudod, mit akarsz, vagy azt, hogy rugalmas vagy, és belátod, ha tévedtél.
2023. aug. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!