Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rosszabbkor nem is jöhetett...

Rosszabbkor nem is jöhetett volna! Mi lehet ez, ill. mire számíthatok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy négy épületből álló üzem „D” épületének harmadik emeletén vagyok minőségellenőr és segédkarbantartó. A hőségriadó miatt nálunk is óránként biztosítják az óránkénti 10 perc szünetet, valamint a hideg folyadék utánpótlást. A szünetek úgy vannak mindig igazítva, hogy a legfelső szint kezd (ahogy a munkafolyamatok elvégzésénél is) és az első emelet valamint a földszint fejezi be. Minden emeleten átlag 75-80 ember minimum dolgozik még szabadságolások alatt is.


Ahogy a 7:40-es (10’-es) szünetre mentem lefelé, a bal lábam az utolsóelőtti lépcsőfoknál megcsúszott. Bár szerencsére nem estem el, viszont a bokám magam alá fordult és reccsent egyet. Még kimentem meginni a kávét, ill. elszívni egy cigit, de ahogy leültem, már alig tudtam menni. A csoportvezető javaslatára az öltözőbe mentünk. Ott szembesültem vele, hogy a bal bokám triplájára van dagadva a jobbhoz képest, ill. halvány véraláfutás jelentkezett a bokám külső oldalán.


A lépcsőn – a fiam születése óta – soha nem használok telefont, mert így is keskeny, s amikor egyszerre indulunk meg ennyien még fokozottabban veszélyes.


Van egy 6 éves, asztmás, cukorbeteg, liszt érzékeny fiam valamint 19-20 hetes várandós a feleségem az ikreinkkel. Szóval a legrosszabbkor jött ez.


Egyáltalán mi lehet a bokámmal? Mire számíthatok munkahelyi szinten? Mekkora kieséssel járhat anyagilag? Vagy ez lehet munkahelyi/üzemi baleset?


Most várjuk a kilépési engedélyt, de még az, aki aláírhatná, hogy elhagyhatom az üzem területét, az nincs bent. Mentőt pedig nem akarnak emiatt hívni. Az egyik csoportvezető kolléga kivinne a sürgősségire.


(ok: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. )



2023. aug. 27. 08:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
49%

60-as

"Milyen ajánlat? Milyen cég? Mit kellett volna aláírni?"

Tárgytalan a 59-es hozzászólásom.

2023. szept. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim válasza:
Mi indokolta pontosan, hogy további 2 hétre fekvőgipszet kaptál?
2023. szept. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim válasza:
100%

Nekem tavaly áprilisban kicsit hasonló szituban tört el a bokám. 1 héttel később kellett visszamenjek kontrollra, ahol újabb 1 hétre fekvőt kaptam. A következő kontroll alkalmából MR vizsgálatra küldött a doki.


A következő lelet keletkezett akkor:

- krónikus ligamentum talofibulare anterior szakagása

- akkut ligamentum talofibulare posterior húzósa

- akkut ligamentum calcaneofibulare részleges szakadása tapasztalható

- lateralis boka törése

- fibula distalis csúcsának fractura látható

- a talus megrepedt

Újabb 1 hét fekvő- majd a tervezett 6 helyett 8 hét járógipsz.


A teljes gyógyulás majdnem 8 hónap volt.


A nejem 31 hetes terhes volt, amikor történt a sérülésem. A kicsi kb. féléves volt, amikor visszatudtam menni dolgozni.

Most 5 hetes terhes a második gyermekünkkel.

2023. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!