Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek is úgy lehet sok...

Szerintetek is úgy lehet sok pènzt keresni ha halálra dolgozod magad?Hol marad a magánèlet?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok,több munkahelyen is voltam,hozzászoktam az 1-2 műszakos munkarendhez,de sokan azt mondják hogy a 4 műszakban van a pènz,ismerőseim mind mondják hogy túlórával megvan nekik az 500 ezer,de így nincs sok èletük, és utálják amit csinálnak..Kipróbáltam ezt a 3/3 műszakot,de az éjszakázást nembírom és a folyamatos 12 órát se...Szerintetek is ebben van a pènzkereseti lehetősèg?

Mennyire gáz,ha esetleg az ilyen 3-4 műszakot nem tudom vállalni?

Az 1-2 műszakokban mièrt nem fizetik meg az embert?

Szerintetek inkább dolgozzam fiatalon halálra magamat?

Ti mit gondoltok,az egészség és a magánèlet fontosabb,vagy ha túlhajszolja magát az ember?

Ki mit gondol?

Válaszotokat köszi :)



2023. szept. 22. 23:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Itt a GYK-n mindenki Millió felett keres, nem tudtad? :o)
2023. okt. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem mindenki. Csak a jobbak.
2023. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
És persze igazat is mond mindegyik. :D
2023. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!