Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális egy napi 25-30 ezer ft...

Reális egy napi 25-30 ezer ft betanulóként, szaki mellett?

Figyelt kérdés

Jelenleg 23 éves vagyok és targoncás/raktáros pozícióban dolgozom, minimálbérért (235 ezer).


Emellett Burkolóként tanulok estin és Februárban leszek számlaképes, illetve akkor végzek!


Nyilván egy jobb bevétel reményében, és a szakmai iránti elkötelezettségből választottam.


Az a kérdésem, hogy van-e olyan szakember Kecskeméten vagy Pesten, aki mellett el tudok helyezkedni, és a teljes 0-ról türelemmel, idegesség mentesen betanítana?


És itt a fontos kérdés az, hogy egy napi 25-30 ezres napi bér reális-e?



2023. szept. 26. 21:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmi félreértés...
2023. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%

"Nem vagyok tanuló, főállásban dolgozom.


Márciusban, mikor végeztem a sulival, utána itt akarom hagyni a jelenlegi munkám, és főállásban a mester mellett dolgozni végig"


Idézem: "Jelenleg 23 éves vagyok és targoncás/raktáros pozícióban dolgozom, minimálbérért (235 ezer)"


Ne haragudj a kérdésért, de te értelmi fogyatékos vagy? Szerinted az kit érdekel hogy más munkakörben főállást töltöttél be aminek semmi köze a burkoláshoz? Őszintén szólva én meglepődnek ha ilyen prokarióta IQ szintjén lévő klinikai agyhalott emberhez bármelyik mesternek lenne türelme, én 2 óra után akkor is elzavarnálak a francba ha te fizetnél napi 30k-t nekem a tanításodért.

2023. szept. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
24%
kerdeznem halkan az itt höbörgö mestereket, hogy öket is ilyen mentalitäsu "mesterek" tanitottäk? vagy ök is youtuberol tanultäk a szakmät es most drägän dolgoznak szar minösegben?
2023. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
2023. szept. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
80%

"öket is ilyen mentalitäsu "mesterek" tanitottäk?"


Ők szakmunkás iskolában kitanulták a szakmát. Régen csakis teljesértékű szakembereket engedtek levizsgázni. Az ilyen nulláról kezdőkkel régen sem foglalkoztak mert több év betanítani valakit, addig csak veszteséget termel, időt vesz el tőled meg pénzt. Akkor meg mi értelme?

2023. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
@15ösnek, en is szakmunkäsban tanultam meg vegeztem, csak ezt a hozzäälläst nem tudom megerteni. A szakmunkäsban is quasi a 0rol kellett megtanulni a dolgokat, es ott sem hajtottäk el a tanulot ha tanulni akart. az utänkepzes pont ezert tart ott ahol, mert ez a hozzäälläs lett a standard. 15-20 ev mulva ki fog burkolni, häzat epiteni, tetöt fedni? A jelenlegi 30-50es korosztäly? nem igazän lättam meg 60+os tetöfedöt...
2023. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne, inkább 50 ezret nem? Értem hogy szakmunkát most nagyon nyomják, de amilyen munkát végeznek az állítólagos szakemberek, 500 Ft-ot nem adnék érte.
2023. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"kerdeznem halkan az itt höbörgö mestereket, hogy öket is ilyen mentalitäsu "mesterek" tanitottäk? vagy ök is youtuberol tanultäk a szakmät es most drägän dolgoznak szar minösegben?"


Nem, mivel én nem pofátlan módon napi 30 ezres bérigényt mondtam a mesteremnek, hanem örültem neki, hogy egyáltalán ingyen elvállalta a betanításomat és teljesen ingyen arra pazarolta az értékes idejét, hogy egy tanulónak segítsen magas szinten átadni a technikai tudását. Én tisztában voltam vele, hogy az ott megszerzett tapasztalat később aranyat fog érni és nem null tapasztalatos pályakezdőként vergődtem a magas bér után, hanem miután kellő magabiztosságra tettem szert, hogy a mesterem felügyelete mellett minimális segítséggel vagy önállóan meg tudtam csinálni a feladatokat, onnantól kezdtem el pénzt kérni a munkámért cserébe, ami a tapasztalatomnak és az ügyfélkörömnek hála mára bőven millió feletti bért jelent egy átlagos hónapban.

2023. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy dolgot nem értek. Miért ennyire elképzelhtetlen,hogy 1 mester adjon fizetést neki? Nekem van több szaki ismerősöm (festő, burkoló, villanyszerelő st). Mivel kerestek embert engem is hívtam,hogy nincs-e kedvem kitnanulni mellettük a szakmát. Megyek velük a munkákhoz, az elején csak segédmunkásként tevékenykedtem volna de ellestem volna tőlük a szakmai tudást. Pénzt is adtak volna mert besegítek nekik a munkába. Azért vnem 1 orvosi biológiát vagy pénzügy-számvitelt kell tanítani a szerencsétlen kérdezőnek..
2023. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
@18,en sem a 20 evvel ezelötti tudäsommal es tapasztalatommal vagyok ott ahol...
2023. szept. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!