Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Reális egy napi 25-30 ezer ft...

Reális egy napi 25-30 ezer ft betanulóként, szaki mellett?

Figyelt kérdés

Jelenleg 23 éves vagyok és targoncás/raktáros pozícióban dolgozom, minimálbérért (235 ezer).


Emellett Burkolóként tanulok estin és Februárban leszek számlaképes, illetve akkor végzek!


Nyilván egy jobb bevétel reményében, és a szakmai iránti elkötelezettségből választottam.


Az a kérdésem, hogy van-e olyan szakember Kecskeméten vagy Pesten, aki mellett el tudok helyezkedni, és a teljes 0-ról türelemmel, idegesség mentesen betanítana?


És itt a fontos kérdés az, hogy egy napi 25-30 ezres napi bér reális-e?



2023. szept. 26. 21:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ennyire elképzelhtetlen,hogy 1 mester adjon fizetést neki?"

Nem ez az elképzelhetetlen, hanem az, hogy olyan összegűt adjon, mint amit a kérdező megjelölt.

2023. szept. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Napi 15nek örülj. Nem rossz szakma ez, pár év gyakorlattal ha ügyes vagy benne lesznek jó lehetőségek sztem. De kezdőként, pláne míg nincs meg az első egy , két év tapasztalat azert ekkora berigenyt nem várnék el, mivel azert egy kezdő önálló szép munkavegzesre a tapasztalat hiányából adódoan nem alkalmas,elég sok időt kell rá szentelni. Inkább menj el egy olyan mellé aki az elején kevesebbet ad, de többet és jobban tanít. Hosszú távon jobban jársz vele.
2023. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én ingyen sem szeretnék betanítani valakit. Akkor már keresek inkább egy szorgalmas segédmunkást.
2023. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!