Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen ember az, aki állandóan...

Milyen ember az, aki állandóan váltogatja a munkahelyeit és nem bír maximum kb. fél-egy évnél többet eltölteni? Mi jellemző rá?

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 13:05
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Igen 10-es, de a kérdés olyanokra irányul, akik kb. mindig mindegyik munkahelyen így érzik magukat néhány hónap után. Az, hogy párszor belenyúl valami rosszba az ember, abban semmi nincs. Viszont az érdekelne, hogy milyen személyisége van az olyanoknak akik kb. 10 év alatt 25-30 melóhelyet elfogyasztanak.
2023. okt. 5. 14:44
 12/41 anonim ***** válasza:
84%
Ha komoly szellemi munkat vegez es elnezik neki a job hopperkedest, mert fel-egy evente felveszik uj munkahelyre, komoly szellemi pozicioba, akkor kifejezetten kompetens ember lehet.
2023. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Max. szakmailag, de mi van a személyiségével, 12?
2023. okt. 5. 14:45
 14/41 anonim ***** válasza:
67%
Azt honnan tudjam? Nem ismerem.
2023. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
22%

Lehet itt vagdalkozni, de inkább el kéne gondolkodni.

Természetesen komoly szellemi munkára gondoltam, én ahol eddig dolgoztam, sehol nem lehetett 100 %-ban betanulni fél év alatt. 3 diplomával nem hinném, hogy szerény szellemi képességekkel rendelkezem.

Viszont elég sok nem diagnosztizált autistát láttam, akik mindenhonnan felmondtak pl. olyan ürüggyel, hogy arrébb tették az asztalát.

Ha valaki nem marad meg fél évnél tovább egy munkahelyen, lehet itt magyarázkodni, de nem, az nem pozitív. Akármelyik HR-est vagy munkaerőközvetítőt meg lehet kérdezni, hogy mi a véleménye erről.

Persze a betanított munkát meg lehet tanulni pár nap alatt is, de ha ott sem marad sokáig, akkor az azt jelenti, hogy nem akar dolgozni. Ha ilyen munkára veszik csak fel, miért megy máshova? Ott jobb lesz, vagy inkább azért, mert pár hónap munkaviszony után már megint lehet segélyt igényelni?

2023. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
Köszi 15-ös a hasznos választ!
2023. okt. 5. 14:56
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Sehol nem kell 100%-ban betanulni, elég annyira, hogy a rád bízott munkát el tudd végezni. Én szoftverfejlesztő vagyok és 3 év után ugyanazon a munkahelyen is vannak dolgok, amik újak, mástól kell megkérdeznem stb.
2023. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
32%
A kérdező jól elbeszélget saját magával :)
2023. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Csak egy db felhasználóm van a gyakorin már vagy 10 éve, nem áll szándékomban ezen változtatni. Ennyire nem szoktál hozzá az eltérő véleményekhez, 18-asom?
2023. okt. 5. 15:01
 20/41 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg fizetett troll, azok szoktak ilyen kerdeseket kiirni, aztan valaszolgatni maguknak.
2023. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!