Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen ember az, aki állandóan...

Milyen ember az, aki állandóan váltogatja a munkahelyeit és nem bír maximum kb. fél-egy évnél többet eltölteni? Mi jellemző rá?

Figyelt kérdés

2023. okt. 5. 13:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
30%

Oké kérdező, ez a te látásmódod, mentségemre az egyik legjobb melóhelyem saját magát égette ki, amikor elkezdett járulékot csalni, meg az utolsó három évben bért sem emelt.

Gondolom te maradtál volna ezek ellenére is!


A jelenlegi amit jövő héten hagyok ott még így a próbaidő alatt (állami cég) egy 12 fős kollektíva, ülünk a büdös csatornaszagba egy betonbunkerbe nyolc órából hetet, és várjuk a drótos telefonon, (térerő nincs mobilon) hogy kell-e menni valahová valamit csinálni amihez legtöbbször szerszám sincs, meg egyébként is garanciális.


Csodálatos!

2023. okt. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
68%
Fél évenkénti ugrálás sztem is gyors. De mondjuk két évente váltani sztem már nem az, én hasonloan csinálom mernokkent. Több a berem így jocskán sztem, mintha az első helyen maradtam volna. IT területen meg kifejezetten gyakori a projekt alapú vagy pár évente való válogatás. És elég jól is keresnek..
2023. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
5%
Személyiségzavaros, persze... véletlenül sem azok a személyiségzavarosak akik cégen belül rontják a levegőt, mi meg miattuk távozunk. Soha, sehol semmilyen konfliktusom nem lett volna ha nem kötnek belém, nem húznak csőbe, nem akarnak nyílvánosan megalázni stb.
2023. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
51%

:D


Ez jó ez a "személyiségzavaros"..


A jelenleg 12 fős kollektivám egyharmada 25 év alatti, mindegyik németországba készül, van még három akinek nincs 5 éve nyugdijig és úgy várják már mint a messiást azok közül az egyik teljesen megkukult, semmit se csinál egész nap csak ül és újságot olvas, még a régi kollégáihoz se szól (ezt látom már három hónapja). Van egy alljas pedálgép aki nem csak bőrszinre sötét, meg van egy mellékállású vállalkozó bicskás "tesó" aki a tripláját megkeresi a vállalkozásában és ez a meló csak a gyerektartás miatt kell neki.


Nameg vannak a mindenhez IS értő "vezetők", akik közül az egyik az ígyis kevés munka ellenére a két hónap alatt az egyik alkalommal kézi kalapáccsal vert szét sikeresen egy 40kg-os öntvény ékszijtárcsát, mert nem jött rá mitől szorul be az ék a tengelyen.

Persze a gépet összeraktuk, és az öklömnyi repedés el lett sunnyogva..

2023. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Édes istenem, értsétek már meg, hogy pont nem az általatok felvázolt, teljesen érthetően borzalmas munkahelyekről való gyors távozásról kérdeztem!

Tényleg csak én találkoztam ilyen emberekkel a környezetemben, akik teljesen normális melóhelyekről is lelépnek, csak "mert viszket"? Vagyis teljesen megmagyarázhatatlan okokból.

2023. okt. 5. 22:39
 36/41 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg azért vannak túlsúlyban a rémtörténetek mert a valóságban is ebből van több.
2023. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
24%
Mai világban, főleg a pálya elején számomra inkább az a furcsa ha valaki egy helyben marad. Sokkal több élet tapasztalatot, szakmai ralatást lehet szerezni ha pár évente valt az ember míg fiatal.
2023. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Thunderfairy ***** válasza:
24%
Aki megteheti az váltogason csak. Úgy se akarnak a cégek tiszteségessen fizetni.
2023. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
30%
Még mindig ott tartunk, hogy el kell ítélni, azt aki egy sz.r munkahelyen nem ragad le 5-6 évet? Ha lehetősége van, váltson. Sokan ezt csínálják. Szerencsére ma már elfogadottabb ha 1 vagy 2 év után váltasz. Teljesen érthető, ha 1 év után nem érzed úgy egy munkahelyen, hogy lenne jobb munkára lehetőséged házon belül és az első adandó alkalommal felvesznek egy jobb helyre.
2023. okt. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
24%
Nagy fizetés emelès 90 százalékban munkahely valtassal érhető el. Aki sokáig egy helyben van az lemaradhat
2023. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!