Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kórházi takarítás, mennyire...

Kórházi takarítás, mennyire nehéz, bele lehet jönni?

Figyelt kérdés
Egy budapesti kórházban kezdek mint takarító. Aki kórházban dolgozik vagy dolgozott takarítóként milyen tapasztalatai vannak?

2023. okt. 8. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Inkább éhen döglenék.


Állandó fertőzésveszély, vér, genny, hányadék, kula, húgy, nyál, sperma takarítása...

2023. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Én ugyan nem dolgoztam ilyen helyen, de jártam a hematológiára évekig. Ott a takarítónő szerintem nem ilyesmiket takarított, mint amit az egyes írt. Mivel minden nap volt takarítva, elég nagy volt a tisztaság. Nyilván attól is függ, hogy hová mész, lehetnek olyan osztályok, ahol más a helyzet.

A takarítónő leginkább a bér miatt panaszkodott, nem a körülmények miatt.

2023. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Sperma miért? A kórházba maszturbálni járnak a betegek?
2023. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Az agyvelő és a máj csak hosszas súrolás után jön le a plafonról, de bele lehet jönni.
2023. okt. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
3: lehetnek olyan esetek, amikor nem direkt ingerlés miatt ürül az a testváladék.
2023. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

A rendelőben ahogy látom kb. semmit se csinálnak, egész nap telefonoznak, délután rendelés végén kicsit tologatják a felmosót és ennyi. Bútort, ablakot nem mosnak.

Osztályon nem unatkozik, nálunk rossz állapotú fekvőbetegek vannak az ezzel járó kosszal. Egy jároképes betegekkel teli osztályon gondolom más jellegű a piszok.

A Sürgősségin dolgozó takarítónő mesélgetett dolgokról, ott sokat látott, rettenthetetlen asszonyok dolgoznak. :D Például a kiterített agyvelejű öngyilkos után őket kérték meg háznál takarításra, mert senki nem vállalta.

Na ilyet az igazgatóságon takarító nem lát.

2023. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha megbízható vagy, lesz maszek melód is. Én nem csak öngyilkosok, mint előttem írták, hanem dokik lakásai is.
2023. okt. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha elvállalod, előtte a házidokiddal beszélj az oltásokról! Nálunk a takarítóknak kötelező is pár.
2023. okt. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Nem az a baj, hogy nehéz, hanem hogy sokszor undorító.
2023. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!