Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A mai fiatalok nagyon sokat...

A mai fiatalok nagyon sokat tudnak spórolni?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam, hogy kiírjam-e a kérdést vagy ne. Nekifogtam többször is, de csak foglalkoztat ez a dolog.

2019-ben végeztem az egyetemen, azóta dolgozom. A covid idején bő fél évet nem dolgoztam, mert megszűnt a munkahelyem, valamint tavaly 3 hónapot, mert váltottam.

Ez idő alatt vettem egy kocsit 2.000 euróért, amit én tartok fent. Van barátnőm is, tehát nem tudok minden fillért megtakarítani, hiába lakok már itthon. A fizetésem 200-270.000 forint között ingadozik, szezontól függően és így van most 2.3 millió forint megtakarításom.

Az anyám szerint azonban ez nagyon kevés. Nem tudom más hogy csinálja, de én nem tudok ettől többet félretenni, így is nagyon meggondolom mit veszek és sok mindent meg is vonok magamtól, amit más velem egykorú simán megvesz, még ha nem is feltétlenül keres többet.



2023. okt. 31. 18:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kerdezo, mennyi penzt teszel felre evente?
2023. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!