Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csak akkor ajánlanak...

Miért csak akkor ajánlanak fizetésemelést, ha már benyújtottam a felmondásom?

Figyelt kérdés

Tavaly január óta, vagyis 13 hónapja dolgozom a jelenlegi munkahelyemen teherautósofőrként. Pályekezdőként kezdtem, friss CE jogsival és csak minimálbért kerestem a jelen pillantaig, vagyis soha nem emeltek a fizetésemen. Nem szeretek alkudozni/cigánykodni, úgy voltam vele, hogyha ők maguktól nem adnak több pénzt akkor egyszerüen csak lelépek, nem fogok emelésért kuncsorogni. Találtam is másik melót, már minden megvan beszélve, 4 hét múlva kezdhetek is, kétszer enniy fizuért, vagyis 360 nettóért. A különbésg csak annyi, hogy az új helyen majd egy 40 tonnás nyerges szerelvényen fogok dolgozni, eddig pedig 7,5t-val dolgoztam. Mikor szóltam a főnöknek, hogy egy hónap múlva elmegyek, akkor hirtelen ő is megígérte a 360 nettót, csak maradjak,

Akkor eddig mi a f@szért fizetett fele annyit, ha neki a dupláját is megérné??



febr. 12. 05:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol kell ezért felmondani. Ha normális a viszonyod a főnököddel és jól dolgozol akkor lehet alkudni 20-30%-os fizuemeléseket is, nem ez az általános, de nem lehetetlen.
márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!