Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintettek melyik munkahely...

Szerintettek melyik munkahely lenne az ideális?

Figyelt kérdés

Tesco áruházi munkatárs 1 műszak leginkább 6-14:30 ig alapbér nettó 270 + 16 cafi) 30ft/km támogatják saját gépjármű esetén 24km van tőlem.


vagy


Lipóti pékség fagyos raktár ahol -22 fokban kell dolgozni, 2 műszak van (6-14 és 14-22) alapbér 340 nettó fizetés, nincs cafi és 5 km van tőlem.



Egyelőre most ez van, mást nemtudok a környéken.


ápr. 12. 14:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
85%
1 műszak, ami annál több azt én már el is utasítom. F asznak van kedve felrúgni az alvási ciklusomat.
ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A két műszak szerintem alapból annyira nem vészes. Persze, ha valaki messze lakik a munkahelytől, akkor igen. De jelen esetben az 5 km semmi. Állandóan -22 fokban kell lenni?
ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát a 8 órás munka arról szólna hogy ott kell lenni, persze vannak szünetek a hideg miatt.
ápr. 12. 15:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A Lipótit választanám
ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

egyformának hangzik mind a kettő, attól függ, hogy pontosan mi a feladat, mit kell csinálni, az alapján választanám a könnyebbet


milyen a társaság, légkör

ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1 műszak, nem bírom a hideget.
ápr. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Noren1989 ***** válasza:
100%
Természetesen a Lipóti.
ápr. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hétfőn fogok dönteni, Tesco mellett szól még 15% olcsóbb lenne a végösszeg ha ott vásárolok. De sajnos a benzin pénz és kocsi kopás a tesco-ig elvezetni és haza napi összesen 48km az lehet sok lenne anyagilag.

Viszont a társaság nemtudom milyen egyik helyen sem, tesco árufeltöltés és online weben rendelt dolgokat kell összekészíteni ami szerintem önálló meló szinte.

Lipótiban meg targoncázás lenne a fő feladat. Persze nyitott targoncán (állótargonca) nem zárt, így téli szerkóban kell vezetni.

ápr. 12. 20:04
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Nyári kánikulàban egész nap bent hűsölhetsz a jó hidegben. 🥶

Lehet nem is olyan rossz, én kipróbálnám

ápr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hűtött raktárba minimum a másik duplájáért, plusz a műszakpótlék.

De igazából egyik sem

ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!