Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az jogszerű hogy azért rúgott...

Az jogszerű hogy azért rúgott ki a főnök mert én a gmail oldalát használom levelezésre és nem a tunderbirdöt?

Figyelt kérdés
Még leáll vergődni hogy "De mégis mi a fszért nem használod azt amit a többiek?!" Meg hogy miért nem jó nekem ahogy van, miért másítok meg dolgokat, pl. firefoxot használok chrome helyett, az edget meg se nyitom stb. Normális dolog ez?

ápr. 29. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
#7 Több múlik rajta, mint gondolnád. Nagyon sokat elárul, hogy egy árajánlat gmail-ről jön vagy sem, vagy hogy mi van a névjegykártyán. Minden valamire való cégnek van saját e-mail címe, de ez már 15-20 éve is így volt. Egyszerűen komolytalan, égő gmail-ről levelezni üzleti szinten. Egy multinál meg ha kiderül hogy ilyet csinálsz, egy fegyelmii szintjére simán elmehet a történet.
ápr. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%
11. Így van. Mindenkinek van gmailes címe, de munkahelyen nem használjuk. Nálunk (multi) tételesen tiltva van az összes google stb. szolgáltatás használata.
ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha van egy céges email cím akkor levelezésre azt kell használni, pláne kulsosok fele. Komolyabbnak nézhet ki egy saját levelező rendszer, pláne hivatalos levelezesehez . En is azt használom. Privátban otthon meg a Gmailt.
máj. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg van mondva, hogy milyen szoftvert KELL használni a munkahelyen, akkor miért nem azt használod?


Én utálom a Windowst, Edge-t, outlook-ot, Google minden szolgáltatását, a munkahelyen mégis ezt kell használnom, ez van a SOP-okban. Magánügy, hogy nem szeretem ezeket a szoftvereket, de ezért fizetnek (nem is rosszul), hogy ezeket használjam.


Magáncélra van egy számítógépem linux-szal, olyan szoftverekkel, amit én szeretek használni, de ezért sajnos nem kapok fizetést.


Az, hogy ezért kirúgnak? Ha valakit ki akarnak rúgni, akkor előbb-utóbb találnak valamilyen ürügyet erre. Ha a főnök utál téged, akkor addig keres valamit, amíg talál, és mivel senki nem dolgozik hibátlanul, előbb-utóbb lesz ilyen ürügy.

máj. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!