Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről? Megijedte...

Mit gondoltok erről? Megijedtem :D

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, és elküldtem az önéletrajzomat több helyre is. Az egyik válaszolt. Ez volt a hirdetésükben:


Amit kínálunk:


* Rendszeres prémiumok

* A-osztályú irodaház

* Csapatmunka

* Ingyenes képzés

* Céges flottatelefon, akár a családtagoknak is

* Céges adatbázis

* Jövedelem 28 naponként, 13-szor egy évben


Egyéb információ:


* Amit kérünk a munkakezdéshez: személyi igazolvány, lakcímkártya, adókártya, vállalkozói nem szükséges

* Munkaidő: 9-17 ig, másodtevékenységben rugalmas

* Átlag jövedelem: másod tevékenységben 50-130.000

* Főtevékenységben: 120-250.000


És adtak egy címet, hogy menjek be szerdán. Mit kell majd csinálnom ott? Hogyan viselkedjek, mire számítsak mi lesz? Nem gondoltam volna, hogy válaszol valaki is, és beto*tam...Egyáltalán mit gondoltok erről a hirdetésről?


2010. dec. 6. 16:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Öltözz kosztümbe, ne túl magassarkú cipőbe, fehér blúzba. Ne legyél nagyon kifestve, ne legyél túl illatos, és ne viselj feltűnő ékszereket. A körmeid legyenek ápoltak, és ne fesd ki harsány színűre.
2010. dec. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem átlagban te fizetsz.
2010. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Rájöttem, hogy ez tényleg Zepter. De ilyen becsapósak? Kereskedelmi asszisztens hirdetés volt, azt hittem valami irodai dolog :@

El sem megyek így.

2010. dec. 6. 16:38
 14/24 anonim válasza:
Ne is menj el!Húgomat is átverték,ahogy illik
2010. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Na,gondoltam,hogy valami ügynöki meló!Olyan állást,amit leírtál a kérdésedben,csak protekcióval lehet szerezni,nem szokták hirdetni,közhírré tenni!

Ha egy állást manapság ennyire reklámoznak ,az 100%,hogy ügynöki,vagy egyéb kamu állás.

Az állás visszautasítása miatt pedig nem kell aggódnod,ha valami nem tetszik,megmondod,hogy úgy döntöttél nem vállalod és kész.

2010. dec. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
Kereskedelmi asszisztens :DDD Kicsit átnevezték a házalást,tudják,hogy a kutya se jelentkezne rá,ha kiírnák,hogy értékesítés,ügynöki.Balekot keresnek.Lejárt lemez!
2010. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16:28 (kérdező kommentje): "de ha nem tetszik, akkor hogyan mondjak nemet?"

Úgy, hogy: "nem". Nincs ebben semmi extra.

Ha meg az itt kapott információkból rájöttél, hogy Zepter, és ezek után el sem akarsz menni, akkor dobj rá az illetőre egy SMS-t vagy mail-t, hogy nem mész. Én is rühellem azt a céget, de saját magaddal szemben legyél ennyire igényes.

2010. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez a leírás már önmagában gyanús, ugyanis egy normális munka úgy kezdődik, hogy mi a feladatod.

Nem pedig úgy, hogy prémiumot kapsz.

2010. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem kell szólni nekik, az első megjelenésnél egy csoportos tájékoztató van.
2010. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mi a gond a Zepterrel? Már többször is hallottam-olvastam, hogy gond van velük, gázosak az állásaik, de miért? Munkakereső vagyok, én is jelentkeztem már zepteres hirdetésre, de aztán ezeket olvasva-hallva, el sem mentem. Valaki bővebbet..... légyszi..... köszi.
2010. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!