Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok erről? Megijedte...

Mit gondoltok erről? Megijedtem :D

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, és elküldtem az önéletrajzomat több helyre is. Az egyik válaszolt. Ez volt a hirdetésükben:


Amit kínálunk:


* Rendszeres prémiumok

* A-osztályú irodaház

* Csapatmunka

* Ingyenes képzés

* Céges flottatelefon, akár a családtagoknak is

* Céges adatbázis

* Jövedelem 28 naponként, 13-szor egy évben


Egyéb információ:


* Amit kérünk a munkakezdéshez: személyi igazolvány, lakcímkártya, adókártya, vállalkozói nem szükséges

* Munkaidő: 9-17 ig, másodtevékenységben rugalmas

* Átlag jövedelem: másod tevékenységben 50-130.000

* Főtevékenységben: 120-250.000


És adtak egy címet, hogy menjek be szerdán. Mit kell majd csinálnom ott? Hogyan viselkedjek, mire számítsak mi lesz? Nem gondoltam volna, hogy válaszol valaki is, és beto*tam...Egyáltalán mit gondoltok erről a hirdetésről?


2010. dec. 6. 16:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az a baj velük,hogy a termékeikkel házalni kell,vagy telefonon keresztül üzletet kötni,rátukmálni az emberekre.Ki vevő ilyesmire manapság?
2010. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Mi a gond a Zepterrel?

Az hogy egy átb...ás az egész. Menj ki címét gyűjteni ide-oda-amoda (amit az elején nem mondanak meg), aztán az összegyűjtött telefonszámokat (amiket úgy szerzel meg, hogy nyereményszelvényt kell kitöltetned - amit soha nem nyernek meg) felhívod, azt mondod szegény Béla bácsinak, hogy Gratulálunk, ön nyert, jöjjön be az irodába.

Béla bá' bejön megörülve, hogy végre az életben egyszer nyert. Leülteted egy terembe, ahova beterelitek őket, mint a birkákat, meghallgatnak 2 termékbemutatót, amiről csoda ha nem szöknek meg az emberek. Utána Béla bácsi megkapja a nyereményt, ami vagy egy citromfacsaró, vagy épp egy műanyag tésztaszedő, aztán kitöltetsz vele egy űrlapot még, hogy hogy tetszett neki az előadás, vegyen már meg valamit, mert most baromira akciós. Persze Béla bá ekkor már nem olyan lelkes, vagyis inkább a halál f...ára kíván, de te még vágj jópofát. Aztán ha Béla bá' nem vásárol, akkor ugye Teri néni is nyert, mert te behívtad hogy nyert, próbáld meg neki eladni azt a gagyi szart, aztán ha netán vesz, akkor lesz pénzed.


Ne mondja egyébként senki, hogy a Zepter termékek jók. Az edényeik lehet, hogy jók, de itt kifulladt a dolog. Számtalan ügyfél telefonált, hogy behalt a légterápia, meg szart se használ a lámpája. Persze ilyenkor sózd rá a színterápiát, hadd higyje hogy az majd kárpótol.

Hányinger az egész cég, hetente vesznek fel új embereket, mert akinek esze van, menekül.


Hozzáteszem a győriek meg csalnak az árakkal. Fenn voltunk Pesten meeting-en, ahol elmondták az aktuális heti árakat kedden, csütörtökön Győrben ugyanannyiba került, mint 3 héttel azelőtt. Jól gondolja meg mindenki, hogy akar-e ezeknél dolgozni, vagy egyáltalán vásárolni.


Egy normális vásárlás ott kezdődik, hogy felöltözöm, aztán elmegyek a boltba, körülnézek, ha valamit nem tudok, akkor meg megkérdezem az eladót. Nem pedig ott, hogy "most akciós, most kell megvenni, mert csak most ennyi" meg "nyertél apám, gyere be".

2010. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Deák L. válasza:
Tudjátok én kifejezetten szeretek a Zepternél dolgozni, mert van realitása. Svájci minőséget gyártanak ( aminek utána is néztem), és azt kézzel vagy minimális gépi munkával állítják össze. Csak az nem tud ott keresni ( és hozzáteszem egyetlen kereskedelemben sem) aki nem is akar dolgozni. Én egy hét alatt kerestem, pedig meg sem feszültem benne... hát ha még jobban dolgoztam volna. Tehát aki nem ismeri a céget az ne írjon semmit, menjen el és ha kipróbálta ÚGY AHOGY KELL
2013. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Deák L. válasza:
Akkor tud is keresni... és akár a Bioptron fényterápia akár a légtisztító ( ha annak baja van, arról 90 %-ban a vevő tehet, mert nem az előírásoknak megfelelően használta)valóban működik, mert én sem hittem de nekem is bevált. Csak azok ellenségesek a kereskedelemmel szemben akik nem is akarnak valójában dolgozni... vagy jó nekik a minimálbér... kacc!!
2013. jan. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!