Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélküliek! Ti hogyan...

Munkanélküliek! Ti hogyan élitek meg?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok idén végeztem idegenforgalmin, de egyszerüen sehol nem tudok elhelyezkedni vele. 1 hónapot dolgoztam ott ahol nyári gyakorlaton voltam. Ez augusztusban volt azóta semmi. Hiába keresek, bármi más jellegű munkát egyszerüen nem találok. Jutalékost meg nem akarok. Tudom hogy ez a négy hónap kevés és más már sokkal régebb óta munkanélküli de engem akkor is nagyon megvisel. Minden nap ugyanúgy telik, unalmasnak és kilátástalannak találom az életemet. Persze jobb helyzetben vagyok mint mások mert ugye a szüleim eltartanak de pont ezért szeretnék már saját pénzt, hogy ne lógjak annyira a nyakukon. Főleg fiatal pályakezdők véleményére vagyok kíváncsi, akik hasonló helyzetben vannak, de a többieket is meghallgatom! Ja és februárban indul (remélem) a munkanélkülin keresztül a masszőrtanfolyam amin már vagy 1 éve gondolkodom csak úgy voltam vele h jó lesz az a szakma amit elvégeztem ezért nem kezdtem bele hamarabb. Szerintetek a masszőrködésnek nagy sikere van az országban?
2010. dec. 8. 21:26
1 2
 11/12 JackDaniels válasza:
Szerintem meg oriási tévedében van sok ember.Én 27 éves leszek és 11 év munkaviszonyom van.mechanikai müszerészként dolgozom.az ilyen hasonló szakmákrol sokan elfeledkeznek mert mindenki ugy van vele hogy inkább járnak a reménytelen és méregdrága iskolákba,magyarult megvásárolják a bizonyitványukat,és ráadásul nem is lesznek jo,a szamájukban hozzáértő szakemberek .Utána pedig nem találnak munkát ,vagy ha találnak is nem jok a feltételek mert jutalékos vagy mert nem fizetnek eleget...Én 150-250ft között keresek ...Aki ennél többet szeretne törvényes úton Magyarországon, bejelentve,azt nem értem.Hacsak nem igazgatonak vagy válalkozonak vagy politikusnak nem született.Az ilyen szerencsés embereknek mindig lesz munkájuk a melosok meg lassan kivándorolnak külföldre.
2010. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Utolsóval egyet értek.
2010. dec. 10. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!