Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan otthon végezhető munka, hogy elküldenek nekem egy anyagot, hogy erre -és erre az email címre ezt-és ezt a levelet küldjem el? .

Figyelt kérdés
De én az anyagot 600 Ft-ért kapom meg. Állítólag Amerikában már nagyon sokan csinálják ezt. De nem reklámszöveg az, amit el kell küldeni Ez hihető, vagy átvágás? Merjek belevágni, vagy ne?
2010. márc. 16. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is távmunkát keresek, de annyi az átverés, hogy nem lehet kiszűrni. Ezzel találkoztam én is. Hihetőnek tűnik, de nem próbáltam meg, mert azért vannak kétségeim. Érdeklődni kellene email-ben, megkérdezni minden kényesnek gondolt dolgot. Ha azt kérik hogy fizess be x összeget, akkor hagyd.
2010. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amikor kérdeztem, hogy hogy van a fizetés, hogy elküldök egy emailt és az mondjuk 20 ft, akkor azt mondták, hogy az anyagban minden benne van. Magyarul vegyem meg az anyagot 600 ft-ért.Nem fog földhöz vágni a 600 Ft, ha átvágás, de nem akarom, hogy rajtam hozza a maga hasznát.

Azt írta, hogy ő 600 Ft-ból nem fog meggazdagodni. De ha már 100-an fizettek? Egyszer már belevágtam egybe, ahol előre küldtem a pénzt, és a következő csomagban is az volt, hogy megint küldjek...

2010. márc. 16. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

VIGYÁZZ!

Pont erről olvastam egy átveréssel foglalkozó oldalon..ugyanez volt az összeg is,és a szöveg is,hogy fizess ki 600 ft-ot,aztán amikor kifizetted,megírják,hogy neked is ugyanez lesz a feladatod,hogy beszervezz embereket,és a tőlük kapott 600 ft-ból lesz a fizetésed!!!Írták,hogy ugyanezzel a kamudumával kellett volna beszervezni embereket,hogy csak e-mailezgetni kell,aztán kiderült a turpisság!Semmiféleképp ne menj bele otthoni(bedolgozós,vagy internetes) munkákba,mert pl a boritékolásnál is átvágták egy rokonomat,neki kellett kifizetni az összes borítékot,és feladni postán..kész röhely,de már minden otthoni munka átverés!!!Olyan munkát keress,ahová konkrétan megmondják,eladó kell,vagy bármi más,mert ezek hazudnak mind!!Tapasztalatból mondom!Az összes MLM,piramisosdi,mobilpontosdi, Aloe verás cég,az egészséges termékesek,és a webáruházasok munkájából nem lehet ma megélni,sem a PTC (kattintgatós) oldalakból,ne hidd el ezeket,én többet kipróbáltam már,és nagyon nagy a becsapó oldalak feketelistája!Cikket írni sem szabad elmenni,ha ilyet hírdetnek, miez.info-ra,mert én három 300 szavas tuti cikkért egy napon keresztül dolgozva 1,9 ft-ot kaptam!nem hittem a szememnek,mikoris 300-at ígértek..És ha látsz hirdetést,hogy hosstess operátorokat keresnek,akkor tudd meg,hogy netk*rvának akarnak eladni!!!Merthogy ilyenbe is belesétáltam egyszer!!Sajnos semmilyen normális munkát nem találtam még,24 évesen,szakmával,nem hogy otthonit,de rendeset sem!!

2010. márc. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Regőczi Dániel válasza:

Olyan létezik, hogy e-mail-t vagy postai leveleket kell szétküldeni és/vagy fogadni és feldolgozni, mindezt korrekten, átverés nélkül.


Viszont!


Ahol először neked kell küldened pénzt, azt felejtsd el! Komolytalan. Gondolj bele, hogy a legmenőbb állás közvetítők sem a munkavállalóktól szednek díjat, hanem akik kínálják a munkát. A munkavállaló ingyen jut a "hírdetéshekhez". Esetleg regisztráció fejében.


Persze ilyen jellegű munkával nem fogsz meggazdagodni, inkább kiegészítő jellegű. Néha én is "dolgoztatok" így másokat, amikor sok munka szakad rám és kevés a nap 24 órája mindent elvégezni. Átalában adatrögzítés, adattisztítás, de előfordul e-mail küldés és válasz feldolgozás is. Érdekel még?

2014. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!