Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BKV villamosvezető 8 általános...

BKV villamosvezető 8 általánossal?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy van felvétel a BKV-nál villamosvezetőnek. Azt írják, elég a 8 általános. Nos én 21 éves vagyok, estin tanulok az érettségiig. Így van esélyem, hogy felvegyenek? B jogsim megvan, bár azt nem írták, hogy kéne.

2011. okt. 26. 14:25
 611/648 A kérdező kommentje:
úgyértem, ha nagyon rástartolok arra, hogy hívni fog a KZ hogy bekerültem, akkor így lesz? xD
2012. febr. 1. 20:30
 612/648 anonim ***** válasza:

526:)


Ejj:D A fiatalság:P

Én láttam ezzel kapcsolatban egy dokumentumfilmet. A Titok, az a címe:D Az egész erről szól, hogy a vonzás törvénye így, meg úgy... Ha van időtök nézzétek meg:D Én nem hiszek ilyenekben, de van benne valami. Ha mindig a jóra koncentrálsz és boldog vagy, akkor az meglátszik rajtad és jobb teljesítményre vagy képes. De csak ennyi magyarázata van:D Amúgy, ha mindhárman arra koncentrálunk, akkor lehet, hogy 10percen belül telefonálni fog:P:D:D:D

2012. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 613/648 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy este 10kor velem akarna foglalkozni, de oké! :D Ha még csaj lennék:P
2012. febr. 1. 22:25
 614/648 anonim ***** válasza:

210:)


:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


Köszi nektek! :))

Nem sok mindent csináltunk.. barátaimmal összejöttünk azaz feljöttek hozzám.. :DD

Gyerekpezsgő volt meg tescos torta.. :DDDD


Volt bör a pofámon rendesen a srácokat elzavartam a fogarasi úti tesóba hogy hozzanak teszkós tortát 1500.- ft ből még hozttak is vissza 100-200 akárhány ft t.. :DDDDDDDD


De olyan jó volt az a torta hogy 1 szelet után már nem is tudtam rá nézzni.. persze egy marcipán bevonatú torta jobb lett volna de nem volt nem csináltattam nem tudtam hogy nagy feneket kerítenek a születés napomra..


Mert ez nem szokás én ünnepeket nem igen tartok az az a sajátomat nem! :)

Persze másét örömmel bármikor! :D


Így telt el a szüllnap meg filnézzés, őőő motel 1,2,3. horró film.. undorító haljátok! :(


Az egyes része a legdurvább szerintem meg talán a kettes a 3 as hát nem tudom aki látta az tudja milyen de én inkább maradok a táncoló talpaknál! :))


Mindent kellene csinálni nem tudok egyről a kettőre jutni mert amikor szabad vagyok akkor apám barátja b@szogat hogy ebayról rendeljek cuccokat de már vagy 300 ezer ft -t elköltött az ember ugyhogy nem sámli! :) Ide a címemre meg jönnek a csomagok mint más közértbe menne..


De még ha lenne értelme a dolognak akkor azt mondom hogy oké.. de bakelit lemezre? Meg CD DVD gitárpengető stb.. én nem adnék érte egy petákot sem na de ez az én véleményem.


Nem fogok hazudni én Hong Kong ból várok egy kétsávós URH rádiót mert az én hobbim meg erősen a rádiózás URH programozás javítás halgatás rádióamatőr vagyok hobbisként..


Ugyhogy a betegségem nekem is meg van de nem költöttem rádiókra százezreket.. Nem is fogok mert inkább abból ajándékokat veszek a barátaimnak . :))

Ez is nagy csoda hogy be mertem fektetni alig 20 ezret egy ráfióra + 4 programkábel meg egy jó kis tokocskára! :)


Huuuuhh.. hát itt tartunk, felvétel után ha szeretnétek lehetne egy talit összehozzni remélem nyugisabb lesz az életem, de van egy nagy titkom.. azt majd megmondom vagy találjátok ki nem tudom..


Egyenlőre nem mondom el . ;)))

Ennyit manapság rólam de igérem hogy ide is fogok jönnio hozzátok csak kevés az időm. :(


De nem vagytok elfelejtve ! :))


Ha van kérdés nyugodtan írjatok ide vagy akár privibe is.. Facebom meg fogom adni és ott is elérhető vagyok persze amikor vagyok ;)

2012. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 615/648 anonim ***** válasza:

526:)


Sziasztok!


:D Ezzel én is így vagyok. Soha nem ünneplem sem a szülinapomat, sem a névnapomat.:D


Na ez szép:D Nem aprózza el, hogy ilyen értékben rendeltet veled cuccokat az ebay-ről:D Én csak a vateráig jutottam el, ott üzleteltem már pár dolgot.


Engem is érdekelt hobbi szinten a rádiózás. De csak hallgatni akartam a taxisokat stb., szóval egy scanner lenne a legjobb. Viszont eddig még nem jutottam el odáig, hogy vegyek is:D


Na a titkodra kíváncsi vagyok:) Mert most el sem tudom képzelni, hogy mi lehet az:D De, ha már itt tartunk, akkor én is elárulok valamit. Nem budapesti vagyok, hanem az agglomerációban lakok mellette:P Szóval ez miatt már a tájékoztató után tudtam, hogy bukta van...


A FB jelölés részemről teljesen rendben van:) És, ha úgy alakul, akkor a találkozó is:)

2012. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 616/648 anonim ***** válasza:

210 :))



Sziasztok! :)


Kedves 526 rendebn! :))

Majd meg fogtok rólam is tudni sok mindent nem kell aggodalmaskodni! :)


A februári hónapom kilőve mert vizsgáznom kell és van 2 hetem hogy 600 kérdést válaszal tanuljak ..jah meg kapcsolási rajzokat stb.. :((


Tele a facom ... Nemzeti Média Hírközlési Hatóságnál kell majd vizsgáznunk és hát nagyon fel kell kötnöm a gatyát.. tanfolyam nincs tanuld magad mozgalom 2 hét szabi és hatósági vizsga nagyon örülök neki de ez van. :D


Lassan már tényleg egy műszerészi diplomát is adhatnak! :)


Ebay jah jah vannak jó dolgok és nagyon olcsón! :)

Ha valami kellene esetleg amit meg látsz meg tudom rendelni nektek, és a csomag megy a címetekre! :)


Sokaknak nincs PayPal a meg dombornyomott kártyája ugyhogy.. ezért voltam vagyok most így el havazva.. alig egy hónapos Ebay idő alatt 25 pozitív és még vagy 20 an nem adtam semmit meg a csomagokat várom! :)


Hong Kong ból ma kaptam meg a csomagomat és még fogok kapni mert egy kis rádiót is rendeltem! :)

Persze az saját célra meg ugye programkábeleket azért én nem fogok bele őlni 300 ezreket csak ami fontos és szükséges és olcsó is .. amit itt 20 on ezrek felett adnak azt én 8-9 vagy 10 ezeré meg tudtam szerezni! :))

2012. febr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 617/648 anonim ***** válasza:

526:)


Rendben rendben:)


Az kemény:D És miért kell vizsgáznotok? Egy új képesítést szereztek, vagy ez ilyen kötelező?


Egyelőre nem akarok semmit venni. De köszi, hogy felajánlottad:)


Akkor jól jártál:) Vannak dolgok, amiket megéri külföldről rendelni, mert sokat lehet rajta spórolni.

Én továbbra is majd egy kézi scannert akarok venni:P:D De ez még a jövő:)


Hogy vagytok amúgy?:)

2012. febr. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 618/648 anonim ***** válasza:

210 :)


köszi vagyogatok és te 526 om meg kérdezőm? :))

Új vizsga lesz OKJ képzés mindenféle elektronikai sz@rság .. amihez semmi köze nincs a kemerrához.. :DD


Magolnom kell ez van.. fejlődik azért a mi rendszerünk is azért kell a vizsga .. de meg kell csinálni mese nincs fizetik ugy is! :))

2012. febr. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 619/648 anonim ***** válasza:
Simán ! Vezérigazgató is.
2012. febr. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 620/648 A kérdező kommentje:
526 hogy vagy? :) holnap írok neked üzit! :D
2012. febr. 23. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!