Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan vészeljem át?

Hogyan vészeljem át?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a lányomat, szept.ben kezdte az óvodát. Azóta nem találok munkát, folyamatosan mások jóindúltára vagyok szorúlva.(szüleim, volt párom) Teljesen kikészültem idegileg, hogy nem kellek sehol. tejesen értéktelennek szószerint egy darab szar.nak érzem magam. Diplomám van, nyelvizsgám, 3 okj, végzettségem és sehol nem kellek.. Hitegettek már egy csomó helyen de végül nem engem választottak, ahova felvettek volna oda nem tudtm menni, mert a gyereket egymagam nem tudtam volna megoldani, ex. pedig nemtudott segíteni..bár nem is törte magát ő mossa kezeit, én gondom.

Már ott tartok, hogy megfordúlt a fejemben (csak kiírom magmból! ! mert a gyerekem az első és tudom, hogy nem tehetem meg!!) hogy öngyilkos leszek, szüleim biztosan ill. párom is .. nevelné, és fix jövedelmet kapna utánnm. Árvaellátás.. tudom, hülyén hangzik nem tenném meg. csak kivagyok már borúlva. Milyen anya vagyok, hogy egy szaros munkát sem találok... a mai napom csúcsa az volt, hogy már nem is érdekel, hogy szakmámban helyezkedjek el.. bármelyikben.. márcsak az érdekel, hogy megoldjama a helyzetet... és megpályáztam egy takarítói állást, és elutasítottak , mert nem volt OKJ.- S tisztaságfelelőssi végzetségem---... diplomával és szociális szakmákkal még takarítni sem kellek... hát mekkor egy csőd vagyok.. szégyellem magam az óvodában is, hogy még nem találtam munkát, pedig igyekszem, folyamatosan nézem a hirdetéseket, és küldöm az önéletrajzokat. kivagyok idegileg. Úgy érzem a gyerekem egy sokkal jobb szülőt érdemel. én egy vesztes vagyok. mindenhol azt hallani, hogy aki keres az talál.. én keresek, akkor bennem van a hiba. :(


2012. jan. 18. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt élem én is át. Bár velem van a férjem és a kislányunk 15 hós. Regisztáltam a munkanélküli központba...
2012. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát... először is: ha öngyilkos lennél, akkor nem kapna a lányod semmit sem utánad, mert ahhoz is ledolgozott évekre van szükség.

Másodszor: próbálj meg regisztrálni a munkaügyibe, talán tudnak valamit ajánlani.

Merre lakotok az országban?

2012. jan. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Keress máshol takarítást, vagy menj egy gyorsétterembe.
2012. jan. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor a kevesebbel is be kell érni. Rengeteg alkalmi, vagy rész munkaidős állás van, amiket megpróbálhatnál. Lehet, hogy nem fizet jól és nem napi 8 óra, viszont több, mint a semmi.
2012. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a helyi gyorséttermeknél mind voltam, áprilisig csak diákokat vesznek fel, ez a b.. és a m jelű.. tudjátok, pályázok én már mindent, már nem derogál, mert felelős vagyok a gyerekemért.. mint irtam , már a takarításokat is pályázom.
2012. jan. 18. 11:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Ez nem a te szégyened. Ez az ország szégyene.

2012. jan. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz nyelveket, miért nem mész el külföldre.Nagyon sajnálom, hogy ennyire reménytelen helyzetbe hoztak. Szégyelheti magát az exed is.
2012. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


azt tanácsolom, hogy menj el a polgármesterhez vagy a jegyzőhöz és mondd el a helyzeted. Szerintem tudnak segíteni, minden településen van közcélú, közhasznú munkavégzés, pályázatok, nem nagy munka, határozott idejű, minimálbér, de több a semminél. irodai munka is van ilyen én is közmunkásként kezdtem irodán, havonta adtak szerződést, pakoltak egy pályázatból a másikba papíron, én folymatosan végeztem a munkám és kaptam fizetést. Nálunk a nehéz helyzetben lévőkön segítenek.

2012. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz, hogy én 21 éves pályakezdő vagyok, gyerek nélkül, de átérzem a helyzeted! Én sem találok tartós, normális munkát! De ami a legfontosabb, hogy ezt a fajta gondolkodásmódot, hogy semmirekellő vagyok, öngyilkos leszek, felejtsd el!

Egyébként próbálkoztál már telemarketingesként/telefonos operátorként elhelyezkedni? Sztem kapkodnának érted, hiszen tanult ember vagy, oda pedig minden hülyét felvesznek! Igaz, hogy idegölő munka, de bejelentett és fix bér+jutalék van. Kezdésnek nem rossz, ha nincs más, ugye? Most én is egy telemarketinges cégnél tolom a melót, hidd el: jobb, mint a semmi!

2012. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!