Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem vagyok benne biztos: Jól...

Nem vagyok benne biztos: Jól döntöttem? 12/L

Figyelt kérdés
Gyüjtöttem egy kis pénzt. Vettem ruhákat még nyár elején majd egy hete vettem macska kajákat a vemhes cicusomnak. Anyuéknak most nincs pénzük még nekem is cuccokat venni. Csütörtökön a barátnőimmel strandra megyünk és a strandpapucsom kicsi rám ettől függetlenül muszáj azt felvennem a bikinimnek pedig a bugyi része kicsit nagy a felsője pedig ugye átlátszik mert elég nagy a mellem 70/B és nem szivacsos. Még anyujé volt régen.
2009. jún. 13. 19:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
95%

hát én se nagyon értem,miről beszélsz....:D

szerintem inkább vehettél volna fürdőrucit

2009. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

6. válaszolónak: az a gáz ha nagy a melled és nem szivacsos a fürdőruci. Remélem már 100%-ba világos voltam. Az az én dolgom, hogy kit pontozok le és kit nem és csak az 1.-t pontoztam le ha annyira érdekel. Szerintem semmi baj a fogalmazásommal, de ti tudjátok nekem 8.

8.-nak: csak annyit akarok hozzá tenni, hogy lehet, hogy vehettem volna bikinet, de akkor nem kap a macska kaját és inkább elmegyek egy rosszabba és égetem magam, minthogy valmi baja legyen a cicáknak.

2009. jún. 13. 20:31
 13/35 anonim ***** válasza:
91%
akkor meg minek kérdezted,ha te jobban tudod?
2009. jún. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi voltam. Már ez is baj?
2009. jún. 13. 21:04
 15/35 vav22 ***** válasza:
77%

Én elsőre megértettem a kérdéset, kicsit cifra, de aki meg akarja érteni annak menni fog.

Szerintem igenis jól döntöttél. Fürdőrucit lesz még alkalmad venni, de ha a cicának baja lesz az fújhatod. Egy állat hasonlít egy gyerekhez (nem szó szerint gondolom), annyiban, hogy nem tudod elmagyarázni neki, hogy nincs pénz, azért nincs kaja és majd holnap vagy holnap után lesz... Te döntöttél úgy hogy macskát tartasz, mert ugye ez nem kötelező, de ha így döntöttél, akkor az az első, hogy a macska kapjon enni, aztán eszel te. Ha meg nem jó ez így, akkor nem kell macska. Szerintem felelősségteljesen döntöttél. És amúgy a 70/B-s melled tuti nem lóg még, én kismamként sem hordok szivacsot a fürdőrucim felsejében, mert iszonyat kényelmetlen és nem lógnak a melleim, pedig nőtt vagy 3 számot...

2009. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Qe?
2009. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Télen fogadtam örökbe akkor fél éves volt. Köszi a válaszokat!!
2009. jún. 13. 21:43
 18/35 A kérdező kommentje:
Milyen Qe?
2009. jún. 13. 21:45
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
a B-s mell nem is nagy. mondjuk egy 12 évesnek igen. de amugy nem.
2009. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Átlagba felnőtteknél nem nagy de 12 évesen...
2009. jún. 13. 22:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!