Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem vagyok benne biztos: Jól...

Nem vagyok benne biztos: Jól döntöttem? 12/L

Figyelt kérdés
Gyüjtöttem egy kis pénzt. Vettem ruhákat még nyár elején majd egy hete vettem macska kajákat a vemhes cicusomnak. Anyuéknak most nincs pénzük még nekem is cuccokat venni. Csütörtökön a barátnőimmel strandra megyünk és a strandpapucsom kicsi rám ettől függetlenül muszáj azt felvennem a bikinimnek pedig a bugyi része kicsit nagy a felsője pedig ugye átlátszik mert elég nagy a mellem 70/B és nem szivacsos. Még anyujé volt régen.
2009. jún. 13. 19:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg ha kicsi a fürdőruhád, nem kéne strandolni. Ruhákat se feltétlen kellett volna venned, de a te dolgod az egész...
2009. jún. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
A macskakaja árából nem hiszem hogy futotta volna papucsra meg fürdőruhára
2009. jún. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy kicsi??? Épp ezaz, hogy nagy! Egyébként pedig futotta volna, mert 1000Ft a papucs, 1500Ft a bikini. A macskakaja meg 4.000Ft volt.
2009. jún. 14. 07:30
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fürdőruhát kellett volna megvenned meg a papucsot. Hidd el, hogy a cicus a házikosztot is ugyanúgy megeszi, és a szüleid sem fogják hagyni éhenhalni. Viszont az tuti, hogy neked már nem lesz se fürdőruhád se papucsod.
2009. jún. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsi,de kérdeztél valamit,én elmondtam a véleményemet,te meg lehurrogtál.Akkor minek kérdezted?Kíváncsi voltál véleményünkre?Tessék,megkaptad,akkor meg ne kezdd el,hogy az úgy nem jó...:S
2009. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 vav22 ***** válasza:
79%
4000 ft macskakajára??? Én állatimádó vagyok,de ez azért túlzás egy szegényebb embernek,ahova sajnos én is beletartozom. Kapota a legolcsóbb tápot és minden nap jutott neki valami finom falatt az otthoni kajából, husi vagy tejci ami foga alá való volt. Azt is megeszi plussz az otthoni maradékokat imádja, melyik macska nem örül egy kis maradék husinak vagy tejes valaminek... Törődni meg ingyen is tudsz vele rengeteget, nem a több ezres táptól lesz boldog. Amúgy javaslom, hogy nézz szét turkálóban, ahol kilós áron vannak cuccok, egy fürdőruhának szinte súlya sincs fillérekért kapsz.
2009. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
A cicának van mit ennie. De csak CBA-s-at meg kutyaeledelt kaphat, mert az olcsó. Én Whiskast szoktam venn. Nem 1 db volt 4000Ft hanem több. Anyu pedig utálja a macskákat és nem enged 1dl tejcsit vagy akármit az asztalról adni neki.
2009. jún. 14. 08:29
 28/35 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nagyon rendes dolog tőleg, hogy törődsz a macskáddal! Fürdőrucit meg veszel majd jövőre! Gyűjtsd a pénzt és érezd jól magad a vakácóban! Arra viszont már most gondolj, mit fogsz tenni a kiscicákkal, mert nyár közepén macska dömping van és nem lesz könnyű gazdát taláni nekik. Már most tegyél ki papírokat és próbáld megtalálni a leendő gazdikat, mert nemsokára ott leszel egy csomó kiscicával és még a fürdőgatyád is rájuk költöd.

Üdv.

2009. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy normális, hogy 4000-et kiadsz macskakajára! Egy évre előre megvetted neki? Tanulj meg bánni a pénzzel, mert később bajok lehetnek belőle! Ha tudom, hogy strandra megyek, akkor veszek papucsot meg fürdőruhát, nem macskakajára költök! Megeszi a macska a maradék ételt is, nem kellett volna rászoktatnod a drágára!
2009. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Most mondom 3.-szorra, hogy anyu utálja a macskákat és nem adhatok semmit neki az asztalról! Egyébként csak középkategóriás a Whiskas. Vettem 2 szárazat, 2 konzervet, 5 alutasakosat és 1 bolhanyakörvet.
2009. jún. 14. 15:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!