Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem vagyok benne biztos: Jól...

Nem vagyok benne biztos: Jól döntöttem? 12/L

Figyelt kérdés
Gyüjtöttem egy kis pénzt. Vettem ruhákat még nyár elején majd egy hete vettem macska kajákat a vemhes cicusomnak. Anyuéknak most nincs pénzük még nekem is cuccokat venni. Csütörtökön a barátnőimmel strandra megyünk és a strandpapucsom kicsi rám ettől függetlenül muszáj azt felvennem a bikinimnek pedig a bugyi része kicsit nagy a felsője pedig ugye átlátszik mert elég nagy a mellem 70/B és nem szivacsos. Még anyujé volt régen.
2009. jún. 13. 19:09
1 2 3 4
 31/35 vav22 ***** válasza:
0%

CBA-s, vagy tesco-s macskatáp is megtette volna, vagy konzerv. Vagy pennybe lehet kapni macskaszalámit, egy rúd 250 ft!!! Vettél volna 4 rúd szalámit 1000 ft-ért az egy csomó ideig elég és maradt volna 3000 ft-od, abból vehettél volna fürdőrucit, hiszen te magad mondtad, hogy 1500 ft-ért kaptál volna, és akkor még mindig marad 1500 ft-od, abból vettél volna max. egy ezresért papucsot és ha marad még, márpedig így marad még akkor az 500 ft-ból még kijött volna 2 rúd macskaszalámi ha annyira a macskákra akarod költeni.

Nyílván nem a hasamraütve beszélek, hanem mert én is tartottam macskát, így képben vagyok és mivel a Párom szakács,így csomószor hozott kaját és csomószor maradék húst kapott a macska de az olcsó szalámit úgy ette,mint aki még soha nem evett életében, uh. szerintem nem érezte szarul magát, hogy olcsó volt, 20 karmát megnyalta utána... Igaza van annak aki azt mondta, hogy tanulj meg bánni a pénzzel.Az alap, hogy a macskának veszek először kaját, na de mennyiért??? Nem mindegy...

2009. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Köszi lehet hogy igazad van! Csak sokan mondták hogyha CBA-sat veszek attól egy idő mulva meghalnak. Vagy a legolcsóbbat. Ezért egy kicsit megijedtem és vettem Whiskast.
2009. jún. 14. 18:39
 33/35 anonim ***** válasza:
Azért azt elárulom,hogy a cba-s és a whiskas konzerv között nincs nagy minőségbeni különbség.A whiskas egy sz*r,már elnézést.Persze,a cica szereti,mert tele van ízfokozóval,jó íze van,de a tápértéke kb annyi,mint egy kupac sz*ré.
2009. jún. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 vav22 ***** válasza:

Az utolsó kommented előtti vagyok.

Szerintem mostmár ne rágódj ezen, nem jól osztottad be szerintem a pénzt, na de 12 évesen ez még megbocsájtható és legközelebb már tudod. Hidd el rengeteg ember ad olcsó kaját a macskájának, mint mi is és az egyik cicánk 16 évesen pusztult el!!! Amúgy a whiskasról én még csak rosszat hallottam. Nem kell akkora problémát csinálni a macskaetetésből. Vehetsz neki egyszer olcsó tápot, másszor olcsó szalámit, így kissé változatos is lesz és pénztárcakímélő. Majd legközelebb már jobban csinálod.

2009. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Ok.Köszi. Máskor jobban oda figyelek!
2009. jún. 14. 22:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!