Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek meddig fog még...

Szerintetek meddig fog még működni a zeekrewards.com és érdemes-e még most belépni egy nagyobb összeggel?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy ezek az mlm rendszerek max 3-4 évig működnek, de kíváncsi vagyok a véleményekre, infókra. Kérem, hogy csak azok válaszoljanak, akik ismerik ezt a rendszert (esetleg komolyabban művelik is)! Az " ez egy hülyeség, átverés, lehúzás, láttál már valaha belőle pénzt?" vélemények nem érdekelnek!!!!!! Mégpedig azért nem, mert az összes ismerősöm ezt csinálj és igen,mindenki pénzt keres vele, méghozzá nem is keveset. Nekem már az is megnyugtatás lenne, ha azt hallanám, hogy még 1 másfél évig működik, már akkor bőven megérné.
2012. júl. 31. 23:45
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:
Nagyon jó, hogy körül-belül 2 ember válaszolt a kérdésemre. Azoknak köszönöm! Egyébként végül nem tettem be egy forintot sem, úgyhogy nem buktam vele semmit szerencsre!
2012. aug. 18. 11:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!