Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek meddig fog még...

Szerintetek meddig fog még működni a zeekrewards.com és érdemes-e még most belépni egy nagyobb összeggel?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy ezek az mlm rendszerek max 3-4 évig működnek, de kíváncsi vagyok a véleményekre, infókra. Kérem, hogy csak azok válaszoljanak, akik ismerik ezt a rendszert (esetleg komolyabban művelik is)! Az " ez egy hülyeség, átverés, lehúzás, láttál már valaha belőle pénzt?" vélemények nem érdekelnek!!!!!! Mégpedig azért nem, mert az összes ismerősöm ezt csinálj és igen,mindenki pénzt keres vele, méghozzá nem is keveset. Nekem már az is megnyugtatás lenne, ha azt hallanám, hogy még 1 másfél évig működik, már akkor bőven megérné.
2012. júl. 31. 23:45
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

# 10/


Látom te sem érted, hogy hogyan működik egy piramisjáték. De semmi baj, majd egyszer fogod.

2012. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy még vannak ilyen agy mosott emberek akik még hisznek a zeekerwards hitelességében. Lerí róla, hogy piramisjáték. Amúgy egy kis érdekesség: a zeeker aukciós oldal regisztrációja Amerikában van, míg a zeekerwards Oroszországban. A zeekerwards oldalt többen látogatják, mint a Zeeker oldalt, pedig az utóbbit állítólag több 10 millióan látogatják. Ennek ellenére a zeekerwards látogatottsága kb. 1000-szerese a Zeeker-nek. Szóval akkor milyen több millió emberről beszélnek, ja és a tulaj írt egy olyan körlevelet a felhasználóknak, hogy lehagyták az ebay-t? Az ebay a top 10-ben mindig benne van. míg a Zeeker valahol a 10 ezredik helyen sántikál. Zeekerwards ezzel ellenben a top 200-on belül van. Tehát azt az oldalt ahonnan állítólag a nagy pénzek befolynak, kevesebben használják mint annak a "partnerprogramját". Partnerprogramot majdnem 1000-szer többen használják. A kérdésem az, hogy akkor mégis hol van az a sok 10 millió licitáló ember akik elméletileg a sok pénzt tolják a cégnek és amit a cég szétoszt a reklámozók között?


Itt utána lehet nézni:


[link]

2012. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Zeekler 1112. helyen áll, a Zeekrewards 138. helyen.


Az előbbi hozzászólásomban elírtam: nem Zeeker, hanem Zeekler és nem Zeekerwards, hanem Zeekrewards.

2012. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
ó, te, álomrabló! pedig milyen sokan szerettek volna hinni a könnyű meggazdagodásban! erre jössz itt tényekkel? neked nem volt gyerekszobád? még szerencse, hogy van, akit nem tudsz eltántorítani!
2012. aug. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

"Ha látnátok a sötétségtől és elmennétek ............"

Lám-lám, a fény mindig súlyosabb látási zavarokat okoz!!!!!

2012. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:

Nem akarok elkeseríteni egyetlen magyar zeek-est sem, de nem túl jó hírek jönnek a tengerentúlról.

Aki tud angolul:

[link]


Leírom magyarul is a lényeget, aki nem érti: a legutolsó frissítések szerint Randy Shroeder MLM veterán és egy nagy MLM cég vezetője szerint a zeek egy piramisjáték, gyors véget jósol az egésznek. A tag állítólag kinn valami MLM guru és nem tagja a zeeknek (lehet persze szakmai irigység, de neki tényleg évtizedes MLM múltja van kinn, tehát ha csak a levegőbe beszélne, akkor lerombolná a szakmai tekintélyét). Keith Laggos MLM tanácsadó (a Zeekrewardsnak volt a tanácsadója július végéig) azt jelezte, hogy az amerikai kereskedelmi szervezet max egy éven belül bezárja a zeeket. A ciki csak az benne, hogy a csávó a zeek konzultense volt július végéig, amikor is kiszállt a buliból és úgy tűnik, hogy most teríti a lapokat. Ja, mellesleg augusztus 2-án visszasorolták a cég besorolását is és az észak-karolinai hitelszövetség levélben figyelmeztette négy nagy top bank tagját arra, hogy a zeek "lehetséges csaló" cég (erre persze a zeek tiltakozott). A Merryl-Lynch bank csődje óta az USA-ban nagyon figyelnek ezekre a lehetséges banki veszélyekre, mert annak a banknak a csődje indította el 2008-ban a válságot. Tehát ezt érdemes komolyan venni, mert nem viccből ment ki a figyelmeztetés. Nem ijesztgetni akarlak ezekkel, de legyetek észnél, mielőtt sok pénzt toltok a zeekbe.

2012. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
Amerikai MLM-es guruk szerint (eléggé utánaolvastam, mert ismerőseim komoly pénzzel szálltak bele nemrég) jelen pillanatban nem jósolnak 1 évnél többet a Zeeknek, sőt olyat is olvastam, hogy max fél év-1 év lehet benne a rendszerben. Persze minden szubjektív, senki nem lát az üzleti eredményeikbe bele (mert nem publikus), de akik 15-20 éve MLM-el foglalkoznak, talán rálátnak az egészre, mint mi. Észnél legyél szerintem, amit beteszel, az bármikor elveszhet.
2012. aug. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 agfalvi válasza:
Természetesen csak annyit tegyél be , amennyit nem félsz elbukni. De nem átverés a cég. És minden MLM cég megszűnhet egyszer, és akkor oda a pénz. Én jó döntésnek tartom most beszállni. Üdv.
2012. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
csakhogy a zeek nem MLM (ezt még csak nem is állítja magáról) hanem egy piramisjáték.
2012. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ráadásul egy MLM cégbe sem kell pénzt tenned, az sem tűnik fel?!?
2012. aug. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!