Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek meddig fog még...

Szerintetek meddig fog még működni a zeekrewards.com és érdemes-e még most belépni egy nagyobb összeggel?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal, hogy ezek az mlm rendszerek max 3-4 évig működnek, de kíváncsi vagyok a véleményekre, infókra. Kérem, hogy csak azok válaszoljanak, akik ismerik ezt a rendszert (esetleg komolyabban művelik is)! Az " ez egy hülyeség, átverés, lehúzás, láttál már valaha belőle pénzt?" vélemények nem érdekelnek!!!!!! Mégpedig azért nem, mert az összes ismerősöm ezt csinálj és igen,mindenki pénzt keres vele, méghozzá nem is keveset. Nekem már az is megnyugtatás lenne, ha azt hallanám, hogy még 1 másfél évig működik, már akkor bőven megérné.
2012. júl. 31. 23:45
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

MLM cégbe kell pénzt fektetni, vagyis azt mondják, hogy a belépés ingyenes, de az árút meg kell venni. Általában 20-50 ezer Ft szokott lenni.

Amúgy még most sem hiszem el, hogy felnőtt emberek ennyire tudnak ragaszkodni egy piramisjátékhoz, átveréshez és ennyire képtelenek hinni a szemüknek.

2012. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
te nem fogod fel, hogy a 20-50e-ért árut kapsz, amit visszaválthatsz, piramisjáték esetén viszont pusztán a jogot, hogy dolgozhass. és azt a pénzt már el is buktad, hiszen kifizették a fölötted lévőknek.
2012. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem értem utolsó, hogy mit nem fogok fel. Ugyan azt írtam amit te írtál.
2012. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

EDDIG MŰKÖDÖTT!


BEZÁRTÁK!


"z észak-karolinai ügyészség és a kereskedelmi szervezet tegnap vizsgálatot indított a cég ellen. Bekérették az összes céges adatokat, adathordozókat is. Úgy néz ki, hogy bezárt a zeekrewards tegnap este amerikai idő szerint.

Semmit nem tudni a hírek szerint, csak azt, hogy az ügyészség bekérte az összes adatot a cégtől vizsgálatra. Az irodát kiürítették, a zárakat lecserélték és egyes hírek szerint az alkalmazottakat elbocsájtották. Meg nem erősített hírek szerint az ügyészség bevonta az FBI-t is a nyomozásba. A zárak lecserélésére a nyomozás miatt van szükség a hírek szerint. Az alkalmazottak felfüggesztését több forrás is megerősítette, Troy Doleey zeekes vezető ügyvédje szerint a nyomozás egy magasabb szintre ért és a bírósági ítéletig nem lesz semmi mozgás a befektetett pénzekkel sem. Teljes a zűrzavar, senki nem tud biztosat még most sem." Idézet:Nikolaas

2012. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Nem Nikolaas írta, hanem :


Idézetet írta: baltazar - Ma - 10:18:30 am


Elég csúnya a helyzet, több oldalon olvastam, hogy az észak-karolinai ügyészség és a kereskedelmi szervezet tegnap vizsgálatot indított a cég ellen. Bekérették az összes céges adatokat, adathordozókat is. Úgy néz ki, hogy bezárt a zeekrewards tegnap este amerikai idő szerint.

Semmit nem tudni a hírek szerint, csak azt, hogy az ügyészség bekérte az összes adatot a cégtől vizsgálatra. Az irodát kiürítették, a zárakat lecserélték és egyes hírek szerint az alkalmazottakat elbocsájtották. Meg nem erősített hírek szerint az ügyészség bevonta az FBI-t is a nyomozásba. A zárak lecserélésére a nyomozás miatt van szükség a hírek szerint. Az alkalmazottak felfüggesztését több forrás is megerősítette, Troy Doleey zeekes vezető ügyvédje szerint a nyomozás egy magasabb szintre ért és a bírósági ítéletig nem lesz semmi mozgás a befektetett pénzekkel sem. Teljes a zűrzavar, senki nem tud biztosat még most sem.

2012. aug. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ennyi volt. Köszi az infót, az igazság mindig kiderül!
2012. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Na akkor jöhetnek a nagyszájúak: ki mennyit bukott bele? :) (Tudom, tudom, már mindenki kivett belőle sokkal többet, mint amit beletett..:))
2012. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Margitka1970 válasza:

[link]


Mitől 14 éves cég?

2012. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Igen, most én is kíváncsi leszek hány nagyszájú milliomosjelölt jelentkezik majd...
2012. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Vége a dalnak, már nyomoz az amerikai titkosszolgálat, ügyészség, kereskedelmi szervezet is. Egy hónap alatt több, mint 20.000 panasz jött ellenük. Nagyon úgy néz ki, hogy vége a bulinak.

Aki nem tud angolul, csak nézzen a képre:

[link]

2012. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!