Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Friss jogsival, tapasztalat...

Friss jogsival, tapasztalat nélkül mennyire könnyű/nehéz kamionsofőrként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Angol-német nyelvtudás is van
2012. nov. 14. 19:41
 1/6 anonim válasza:
Szerintem könnyű elhelyezkedni, de első utakon érdemes egy tapasztaltabb söfőrrel menni. Vállalkozóhoz kerül az ember nézzen utána mennyivel jelenti be, és hogy fizet, érdemes fordulonként kérni a fizetést. Nem kell mindent bevállalni.
2012. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Üdv! Engem az érdekelne ezzel kapcsolatban, ha nekem csak a C+E jogsim van meg viszont nincs még GKI, akkor már felvesznek kamionsofőrnek vagy előtte feltétlen meg kell csinálnom azt is.
2012. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Atesz46 válasza:
üdv gki nélkül nem fognak felvenni mert az végülis a fuvarozói engedélyed hogy árut szállíthass, ha megvan utána waberers, horvath rudi vagy dancsi kezdésnek jó.
2012. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A GKI a nemzetközi fuvarozáshoz kell, egyébként van belföldi fuvarozói engedély is. A GKI hasznosabb.

Nyelvtudás esetén irány külföld!!

Mo-n tapasztalat nélkül nem lesz könnyű elhelyezkedni. Az előttem szóló által "javasolt" cégeket (az utolsót nem ismerem) lehetőség szerint el kell kerülni!! Ők foglalkoznak kezdők betanításával, de úgy is bánnak velük. pl. üa megtakarítás esetén nem fizetnek ki semmit, viszont ha többet fogyaszt a gép, mint kéne, akkor meg levonják. Kitalálnak mindent, hogy ne kelljen fizetni. 4 hetes kinttartózkodás után volt, hogy 90e Ft-ot fizettek ki, mert kitalálták, hogy kopott a gumi!!!! Úgy vannak vele, hogy kezdő vagy, azt csinálnak veled, amit akarnak:)

Németországban hiány van sofőrökből. Arra kell figyelni, hogy a munkáltató ne legyen magyar, mert sanszos, hogy nem fog kifizetni.

2012. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Bocsi, sajtóhiba történt. "...kezdő vagy, azt csinálnak veled, amit akarnak:)" a végén :( -t akartam írni.

A Lagermax-nál is lehet próbálkozni, ha meggyőző tudsz lenni, akkor felvesznek.

2012. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, köszönöm a tanácsot. Német megy, legalább is eladni már nem tudnak, most is Ausztriában dolgozom. Igen a felsorolt cégekről nem sok jót hallottam eddig, köszi meg egyszer. :)
2012. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!