Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megfordult-e már a fejetekben,...

Megfordult-e már a fejetekben, hogy külföldön keressetek munkát?

Figyelt kérdés

Minél több választ kérnék. Szeretnék weboldalt készíteni és statisztikai adatként lenne rá szükségem.

És kérlek osztályozzátok 1-5-ig, mennyire komolyan foglalkoztok a kérdéssel. Legyen 1-es aki éppen csak gondolt rá és az 5-ös aki nemsokára megy ki dolgozni. Vagy nem. Ha többet írsz, nem baj. :) Köszi előre is a segítségeteket.



2012. dec. 9. 12:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

7?

mar kint vagyok.

es itt is megyek felsooktatasba.

es itt is alapitok vallalkozast.


szeretem az orszagomat, csodalatosan szep. de ami ott folyik az nem elheto, ellehetetlenitik az embereket en pedig nem szenvedek tovabb koszonom ahogy mondtak el lehet menni hat el is mentem nem kell ketszer mondani.

2012. dec. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én már voltam kint Angliában és ezután is szeretnék valahova kimenni vagy oda vagy Ausztriába. Maradnék szívesen itthon is ha lenne munkalehetőség de sajnos itt semmi nincs még egy sima operátori munka sem. Egyébként ég és föld a különbség a két ország között, én személy szerint nagyon jól éreztem ott magam, az angol emberek kedvesek, segítőkészek, a táj nagyon szép, persze vannak negatív élmények is de az mindenhol van. Az én osztályzatom ezzel kapcsolatban 4-5. :)
2012. dec. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

jah 11-es voltam London belvarosabol irok.

21 eves vagyok.

es igen nekem is vannak negativ tapasztalataim de osszessegeben nagyon rendes emberek a britek - kivetel ha autot vezetnek-

a fonokomnel rendesebb embert nem is nagyon ismerek, igazi angol gentleman kar hogy nem sokaig fogok neki dolgozni mert feljebblepek a terveimben -_- nagyon fog hianyozni...

2012. dec. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az új válaszokat, de még várnék többet, úgyhogy ne kíméljetek, írjatok. Igen vagy nem? És ha igen 1-5 ig osztályozva.
2012. dec. 10. 13:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen,és egy olyan erős 4-es már,nyelve(ke)t tolom,diploma még nincsen de folyamatban 2 év munkatapasztalattal multinál,ráadásul programozó/tesztelőként.
2012. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 lars30 válasza:

Üdv,

4 éve vagyunk kinn Ausztriában, mosogatással , takarítással kezdtünk, nem büdös a meló. Amúgy gépészmérnök vagyok.

Az osztályzat 3-as, jóindulattal.

A pénz jobb, az élet könnyebb, az emberek meg idióták(Bécs)!

Mi megszedjük magunkat és hazamegyünk, mert az az OTTHON.

Itt még a mocskos törököket is többre tartják...

Kivéve, ha magyarokkal vagy körülvéve...

Tehát 3-as max...

2012. dec. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek. :)
2012. dec. 13. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!