Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért vannak ilyen szemét...

Miért vannak ilyen szemét emberek? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Most már elegem van a 4. munkahelyemen b@sznak kifizetni a fizetésem..mindenféle ürügyet mindent kitalálnak.Pl ilyeneket hogy ezt meg azt tönkre tettem. Ami nem igaz! Vagy pl hogy a bankja nem engedi átutalni a pénzt és hasonlók! 140 ezer ft-al jönne..minden félét kitalál hogy ne kelljen fizetni és hogy ilyen meg olyan levonások. Kitalál olyanokat hogy tönkre tettem ezt meg azt..egy viszonylag jól menő helyről van szó ahol azért van forgalom! A munkámmal minden rendben volt, napi volt hogy 16 órát dolgoztam. Mire jó ez? Mire jó ez amikor úgy is tudom hogy van neki pénze és meg sem kottyan neki ez az összeg? Bocsánat ha indulaos voltam de már eldurrant az agyam..2 hete könyörgöm a pénzemért..
2012. dec. 20. 16:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kitaláltak egy ilyet hogy a bankja nem engedi átutalni a lóvét :S Azóta is várom a pénzem :(
2012. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom te milyen munkát vállalsz hogy nem fizetnek, eleve megse tehetnék, mert keményen büntetik, és behajtják rajtuk

Faterom majdnem 17 éve dolgozik egy munkahelyen, most volt először hogy elszámolták a bérét, és több adó ment rá

20/F

2012. dec. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Írtatok munkaszerződést? Akkor meg kell őket fenyegetni, hogy felsőbb fórumokhoz mégy és behajtatod rajtuk. Ha nem írtatok szereződést, akkor buktad, de legköelebb nem kell szerződés nélkül dolgozni.
2012. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem engedi átutalni. :D

Mintha készpénz nem is létezne és ráadásul a 2 dolog elentmond egymásnak.

Vannak ilyenek.

Ideje másik munkahelyet keresni, esetleg még a főnit is beperelni, ha jól tudsz kijönni belőle.

2012. dec. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

ma 16:06


Olyan munkát mint bárki más..rendesen dolgozom,van hogy 14-16 órákat!Szakács vagyok amúgy..és jelen esetben külföldről van szó.B@szik kifízetni 1 heti béremet..össze vissza hazudozik a ku.rva anyjába..nagyon sokat dolgoztam.Azon a héten amivel jön,azért a hétért,75 órár dolgoztam.Az duplája mint egy normáls 8 órásnak..

2012. dec. 20. 16:09
 6/22 A kérdező kommentje:

ma 16:08


Már nem dolgozom ott!Az utolsó heti béremmel jön..140 ezer ft-nak megfelelő euro.majdnem 80 órát dolgoztam azon a héten.

2012. dec. 20. 16:11
 7/22 anonim válasza:
100%
A feketézés átka...
2012. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
40%
provokatív, értelmetlen kérdéseden kívül mit is szeretnél megtudni??
2012. dec. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

ma 16:12


Nem feketén voltam ott.1 hétre kellett beugranom..megbíztam benne,hiszen eddig mindig kifízette nem gondoltam hogy ezen az 1 héten fog b@szakodni ez a ro.hadék tróger...

2012. dec. 20. 16:13
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Szedj össze pár izmosabb cimborát, és menjetek el hozzá "beszélgetni" :)
2012. dec. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!