Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki talált mostanában...

Valaki talált mostanában állást? Hol/hogyan talált rá? Mennyi ideig keresgélt mire sikerült? Teljesen ki vagyok. Tanácsokat, ötleteket várnék!?

Figyelt kérdés

Melyik hirdetési oldalon találtatok,és mit? Szakmátokban? Minden érdekelne.


Már egy jó ideje keresgélek, de nem találok semmit.. :(



2013. jan. 13. 15:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyből tudok találni magamnak állást, mert olyan piacképes szakmám van, ami miatt válogathatok a munkahelyek között. Most ahol vagyok, ott 3 éve leszek lassan, de hamarosan váltani fogok, ha január végéig nem emeli az órabéremet, 1300-ra.
2013. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11., mi a szakmád?
2013. jan. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam kérdezni:) Én is keresgélek még de még nagyon az elején vagyok. Hát hátha. Kezdek csalódni ebben az internetes hirdetésekben, bár az újságban is el szoktam olvasni. Diplomásként (nem pénzügyes, bölcsész vagy közgáz) mit javasolnátok, merre keresgéljek?
2013. jan. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Na ez a probléma. Gépészmérnök, villamosmérnök, járműmérnök meg hasonló gépipari szakembereknek van lehetőségük hogy válogassanak. Megnézem az egyetememen az álláslehetőségeket, van 100 darab új havonta, de mind gépiparban. Újságban még lehet találni CNC-s szakembernek, karbantartónak, meg hasonló szakembereknek munkát.


Pénzügyesként szerintem a legnehezebb most, mivel anno mindenki annak igyekezett menni, mert abban volt a pénz. Most hogy leépítések vannak, nagyon nehéz.


Én építészmérnöknek tanulok, és csak reménykedhetek abban, hogy itthon munkát találok. Ezért fogok külföldre menni, mert ott még ez is keresett, mivel az építőipar nem halott. Ráadásul ott még pénz is van dögivel és nem megszorítások a'la Orbán.

2013. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök vagyok.
2013. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült, de csak ismerőssel.
2013. jan. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!