Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit mondják a főnökömnek?...

Mit mondják a főnökömnek? Mindenképp az igazat?

Figyelt kérdés
3hêt próbaidőn vagyok még ezaz első hét, a párom németo. dolgozik és jan.27.én kimegyek hozzâ és febr.7én jövök haza, ez már tuti, a munkámat jól végzem mondok egy példát adni kell el valamit aki velem kezdett 3-4et adott el én 8át! Szóval teljesítek! Hogyan mondjam el neki hogy elmennék 10napra?
2013. jan. 15. 05:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor rúgtak ki mikor megtudták h külföldre megyek. Persze nem mindne cég egyforma, de ne várd el, hogy egy ilyen friss alkalmazottnak ezt megengedik.
2013. jan. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel próbaidőre vagy es nem biztos, hogy maradsz, igy a munkáltatónak nem kell meg az eves szabadsagoddal foglalkoznia. A negyedik het utan járna 1-1,5 nap szabadság. En a helyedben nem próbálkoznak ilyennel.
2013. jan. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni,de ez az állásodba is kerülhet...
2013. jan. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem sales-ben dolgozol. En egy napig voltam egy ilyen helyen, már akkor közölték hogy karácsonykor mindenki kipihente magát, senki ne merjen márciusig szabadnapot kérni.


Ennyi idôre meg még a régi alkalmazottakat sem engedik el sok helyen,nemhogy a próbaidõseket.

arról nem beszélve hogy illene elõbb szólni.


Szerintem jobb ha magadtól mondasz fel...

2013. jan. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 1 hetet volt összesen beteg 2 hónap próbaidő alatt, és kirúgták, pedig rendes, szorgalmas volt, és becsülettel végezte a munkáját. Sőt, nem is ment el 2 hétre a betegsége miatt, de ez a 6 nap is betett nekik. Szóval jól gondold át.
2013. jan. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

1. A próbaidö alatt bármikor elküldhetnek mindenféle indoklás nélkül.

2. Ha netán szerzödést kötnek és véglegesitenek, akkor az elsö hónapokban semmilyen szabadság sem jár.

3. Ha mégis elmégy akár fizetésnélkülire is, az ok az azonnali hatállyal történö felmondásra.


Két lehetöséged van: VAGY elmégy meglátogatni a barátodat és ki vagy rugva (jogosan), VAGY maradsz, elkezdesz rendesen dolgozni és csak akkor gondolkodsz szabadságon, ha már van megfelelö idejü munkaviszonyod és bizonyitottál.

2013. jan. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidőn vagy. A párodhoz ki tudsz menni később is, majd 2-3 hónap múlva. Addig jöjjön Ő... ezt most az állásodba fog kerülni várhatóan!
2013. jan. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most eléggé vicces. Nem is értem, hogy gondoltad el.

Ez esetben választanod kell, vagy utazás, vagy a munkahelyed.

2013. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg próbaidő alatt nincs szabadság, azt majd csak később adják oda.(Kiveheted, jár a szabi, csak nem az első három hónapban)

Viszont, ha lehet beszélni a főnökkel, akkor próbáld meg.

Ugyanakkor már akkor jelezhetted volna az utazásodat, amikor felvételiztél nála.


Tehát minden megeshet, de ne lepődj meg, ha azt mondják, viszont látásra.

2013. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!