Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan akinek a rokona...

Van itt olyan akinek a rokona hentes?

Figyelt kérdés

Intéznék felé pár kérdést...


Mennyire keresett szakma? Megéri kitanulni? Mennyire nehéz? (Igaz ez mindenkinél más-más.)



2013. jan. 21. 22:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Munkaügyibe jelentkeztem tanfolyamra, hentes nem volt. hegesztő volt úgymond a legértelmesebb, majd meglátjuk mehetek-e. Egyelőre még nem szóltak.
2013. márc. 13. 18:16
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz a hentes szakma.Egyik ismerősöm ausztriába dolgozik és havonta 500 ezret mindig megkapja.Persze ennek ára is van:a kezed fehér és kidörzsölt lesz az egyik és hétfő hajnalba elindul autóval és csak péntek este jön vissza és a nyelvet is tudni kell.Azt akarja hogy legyek én is hentes de már rég az a vágyam hogy szakács legyek.Sajnos egyszerűen nem tudok dönteni.
2013. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ameoland válasza:

Nekem is a hentes szakmát ajánlották,hogy tanuljam ki amiatt,amit az előző hozzászóló mondott. Csak egyébként én se tudok semmit róla.

Viszont előző kommentelő, csak akkor legyél szerintem szakács ha egy életre az szeretnél lenni. Nevelő apám is az, ausztriában ráadásul és tulajdonképpen megkeseredett benne. Szerette, de nem szívvel csinálta. A leminősített magyar származás és a kizsákmányolás kikészítette. Mondjuk ő nem járt szakácsversenyekre...szerintem meg ebben a szakmában az fontos.

De ha a hentes dologgal kapcsolatban valaki tudna még írni azért én is hálás lennék.

2013. júl. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

hát nem indítottak a munkaügynél ilyen szakmát így mentem hegesztőre, az sem egy rossz szakma :D


de a hentest majd 1x lehet még megcsinálom. tudjátok...faluhelyen jól jöhet még, meg hát akkor lehet magunknak vágni

2013. júl. 11. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!